• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Selva tropical en casa

Elég nekik a csak a muslinca? Nem vágynak vagy kapnak valami mást is? ;)
Nem értek a brekuszokhoz, de ha a garniknak összevásárolunk 20 féle kaját csiliárdokért, akkor biztos ők is megérdemelnek egy kis kényeztetést. Vagy rosszul gondolom?:unsure:
 
Elég nekik a csak a muslinca? Nem vágynak vagy kapnak valami mást is? ;)
Nem értek a brekuszokhoz, de ha a garniknak összevásárolunk 20 féle kaját csiliárdokért, akkor biztos ők is megérdemelnek egy kis kényeztetést. Vagy rosszul gondolom?:unsure:
Nem gondolod rosszul. Most, hogy nagyobbak ki fogok probalni mast is. Az ugrovillasokbol is fogyasztanak amugy. Bar ezt kevesebbet latom. Tucskot nem szeretnek itthonra, de zsizsiket fogok szerezni a legkozelebbi borzen. Azt is lehet hazilag szaporitani( mondjuk elengedem oket a spejzban...nem dehogyis!). Meg kukacot. Meglatjuk mit szolnak hozza.:ROFLMAO:
 
Van olyan, hogy a bromélia tölcsérében összegyűlik víz és ott pancsol benne egy brekusz vagy elég nekik a kerámia medence?
 
Ezt hogy nem láttam eddig? :) Szép! Nálam ugyanez a hang van, úgyhogy valószínűleg itt is a vittatusok szövegelnek, csak nem látom, amikor csinálják :ROFLMAO:
Tomi, meg kettöt pislantasz es egesz Vivarium-Terrarium szekcio bontakozik ki. Nem eleg, hogy a te terrariumod is atkerült a megfelelö topicba, meg @Zuzmi alkotasat sem lattad...:)
1-2 ev es a HAC-on külön terrarium szekcio kell majd..... HATC (Hungarian Aquascaping-Terrascaping Contest...)
 
O itt a kis bendzsa bekam. A kettes szamu him. A masik uralja a csajokat. Neha szeretnem azt hinni, hogy ez a zseni, hiszen tudja, hogy nem kell tolem felnie, ezert hagyja magat videozni. Aztan rajovok, hogy valoszinuleg a masik az okosabb mert elrejtozik es megmutatja a csajoknak hol vannak a jo buvohelyek.
Nem baj o a kedvencem! A kis butus!:love:
 
Haha. Koszonjuk!😍Kar hogy reszeltek a kecojuknak...😂
A vizteszt ellenere egyszercsak elengedett az eleje. Ugyhogy most van ket csöpitàlca alatta es vasarnap a borzen nem csak szàjtàti lesz, hanem terrkovasarlas is. Soha nem ugy alakul...ahogy az ekber tervezi...
Remelem kulturaltan at tudom oket koltoztetni.

Huh, szegény! Drukkolok, hogy a költöztetés simán menjen!
Remélem sikerül ugyanilyen gyönyörűre berendezni.
 
Hogy halad a költözés? Sikerült új kecót szereznetek a brekiknek?
Huuu. Most ultem le reggel ota. Har nem konnyu jo terrkot szerezni. Most ugye nem volt idom hatterrel vacakolni es amugy is balfek volt a kokuszrostozas igy hattereset neztunk. Tok mas lett a kinezet mert oldalfekvosbol a legtobb nagy teraszokkal volt megaldva alattuk nagy arnyekkal felul napozoval...hiaba a tobbseg nem bekakban gondolkodik. Igy allo lett. Majd csinalok kepeket is. Nem vagyok elegedett, de a joszagok elvezni fogjak. Az alja meg majd ujra beerik.
 
Back
Oldal tetejére