• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Savazzunk layoutot

Üdv! elől középen a nagy követ mindenképpen meg kell törni mohával szerintem. Én azért hátra a fa alá/mellé monossolenium tenerumot (ha már csak moha :)) vagy finom stau bokrosítást el tudnék képzelni. Egyébként meg zsííír. Elöl dekorhomok lesz? S miből lesz a fa lombja? Tuti kell neki lomb?
Asszony mondta kell lomb. Riccardia lesz az is. Tobb helyre novesztek gombocokat aztan meglatjuk. Elol colorado sand lesz, az van itthon. A monosolenium jo otlet. A kozepso nagy reszre weeping megy oldalra meg MC. Par to tenellus van meg. Mivel lampam meg nincs ezert erdekes lesz az indulas. Meg a vegen lesz naploja...
Apropo szerintetek a pillanatragasztoval osszerskott faagak szetesnek a vizben egy ido utan? :)
 
Par to tenellus van meg.

add/ajándékozd el inkább, szerintem :) nem lesz vicces, mikor beindul és a kövek alatt el kezd körbe-körbe rohangálni a 12 l-ben, s ott lesz mindig, ahol nem várnád. ha csak nem vagy mazohista :D ja! tenerum helyett a flame moss is szóba jöhet... sőőőt (y)
 
add/ajándékozd el inkább, szerintem :) nem lesz vicces, mikor beindul és a kövek alatt el kezd körbe-körbe rohangálni a 12 l-ben, s ott lesz mindig, ahol nem várnád. ha csak nem vagy mazohista :D ja! tenerum helyett a flame moss is szóba jöhet... sőőőt (y)
Mivel nem lesz co2 es tapozni is csak heti szinten tervezek nem felek a tenellustol. De majd meglatom. Viszont van fame moham is. De hova gondolod? A fa es az uveg koze hatra vagy a fa ele a melyedesbe?
A tenellusnal egyebkeng a monte carlo is gyorsabb ilyen korulmenyek kozott. De abban igazad van h leheg tul magasra none 12literre.
Verticillata esetleg a mohak melle?
 
Sziasztok. Gondoltam megmutatom felesegem kis nanojanak keszuleteit.
Jelenleg itt tart, holnap novenyesitem addig meg hozza tudok nyulni ha valami nagyon gaz. A keres csak egy lombos fa volt garnikkal. 12L...
ytytuty3.jpg
Ez nem azén garnélás nanom volt? :D
 
Sziasztok. Bedobok par osszeallitast. Sajna nem egyszeru 18 cm melysegben pakolgatni. Az elso csak fas,a masodik meg egy kis patakos volgyet szimpolizalna ketoldalt fakkal. A talajtol tekintsetek el,mert vilagos dekor homok lesz meg estleg egy ket helyen ista talaj.
Elore is koszi a velemenyeket. Akkor a kepek :
ybu3a2y2.jpg

uma3a8a9.jpg
 
A 2. kép abszolút Mass Effect feeling. :) A hágón túl ott egy kaszás, csak át kell jutni a két jelzavaró torony között. :D Az 1. képen az ide-oda dülöngélő fadarabok tiszta ADa style, szerintem totál lerágott csont. Mass Effect-et tornásztatnám. ;)
 
A 2. kép abszolút Mass Effect feeling. :) A hágón túl ott egy kaszás, csak át kell jutni a két jelzavaró torony között. :D Az 1. képen az ide-oda dülöngélő fadarabok tiszta ADa style, szerintem totál lerágott csont. Mass Effect-et tornásztatnám. ;)
+1 a Mass Effect-re:)
 
Egyenlore akkor 3-2 a mass effect-re :D Az elsoben tobb noveny fer a masodik meg eleg tomott lett dekorral. A kerdes jart utat a jaratlanert ?
 
Egyenlore akkor 3-2 a mass effect-re :D Az elsoben tobb noveny fer a masodik meg eleg tomott lett dekorral. A kerdes jart utat a jaratlanert ?
Nézd! Emlékezz Ozzy Mester és csapata által megalkotott csodára, ők a járatlanra léptek,alkottak egy olyant, mint előtte senki meg sem próbált és lásd, milyen jó eredményt értek el vele!!! :D :D Viccet félretéve ha verseny akit szeretnél, akkor nem muszály rendszerben kezelned a lakás stílusával, de ha a lakás ékszereként akarod megkreálni, akkor csak te tudod, az milyen. Nálunk egy kaotikus dzsungel nekem nem férne bele a belterünk design-jába, és nálam ez fontos, mert ez egy dísztárgy. Viszont jobbnál jobb ötleteid vannak, megérte az a millió átrendezés korábban. :D
 
Koszi Roland! Na igen meg a kozel egy ev folyamatos forumozas. Teljesen egyet ertek veled En is mindig a jaratlan utat szoktam valasztani. Az hogy nem lesz versenyakvarium az tuti ahogy a masik ketto sem az,sot messze nem az,meg is a kritikakert beneveztem es benevezem versenyekre,mert abbol tanulok.
Visszaterve a mostanira mivel csak is kizarolag mohakat tervezek bele nem is baj hogy sok a dekor mert igy a moha megfeleloen kiegesziti majd az osszkepet.:D
 
Beleokoskodok én is! Attól függ, milyet akarsz. A felső az természetesebb, a második tájkép. A tájképes elrendezések menők mostanság(ahogy látom/gondolom), de nekem mindig rohadtul zavaró, hogy pl. a hegyek közé beúszik egy... hal! (WTF?) Tehát az egyes jobban tetszik, mert nem egy kicsinyített tájkép. Viszont ilyen Riddick-es elrendezést, ami az elsőn van, sokat láttunk már, csak persze kőből. De ez meg fa. Valahogy erre az ellentétre is rá lehetne menni, hogy ez nem kő, mégis olyan. A második képen a jobb oldali fa alja annyira adja, hogy egy kő miatt nőtt a fa olyan kanyarban, szinte pont bele is illik egy. Az a vékony pókszerű dekor nekem mindkét helyen zavaró, mert már sok. Összegezve: olyat csinálnék a helyeMben, ezekkel a kafa alapanyagokkal, ami előfordulna egy tómederben, vagy erdő talajszintjén. Ahhoz az egyes áll közerlebb. Csakhogy ez e a te akváriumod. (y):D
 
Beleokoskodok én is! Attól függ, milyet akarsz. A felső az természetesebb, a második tájkép. A tájképes elrendezések menők mostanság(ahogy látom/gondolom), de nekem mindig rohadtul zavaró, hogy pl. a hegyek közé beúszik egy... hal! (WTF?) Tehát az egyes jobban tetszik, mert nem egy kicsinyített tájkép. Viszont ilyen Riddick-es elrendezést, ami az elsőn van, sokat láttunk már, csak persze kőből. De ez meg fa. Valahogy erre az ellentétre is rá lehetne menni, hogy ez nem kő, mégis olyan. A második képen a jobb oldali fa alja annyira adja, hogy egy kő miatt nőtt a fa olyan kanyarban, szinte pont bele is illik egy. Az a vékony pókszerű dekor nekem mindkét helyen zavaró, mert már sok. Összegezve: olyat csinálnék a helyeMben, ezekkel a kafa alapanyagokkal, ami előfordulna egy tómederben, vagy erdő talajszintjén. Ahhoz az egyes áll közerlebb. Csakhogy ez e a te akváriumod. (y):D
Na Lali pont leirtad miert az egyik es miert a masik. En is igy gondolom,de wokat nezegetem most es lehet hogy osszevarialok egy harmadik verziot is,csak hogy ne legyen egyszeru. Az is a baj hogy zavaro is lehet a talaj mert nem ezzel lesz veglegesen,igy eloben keprol meg plane nehez a vegso,a fejmben mar osszeallt kepet latni.
 
Back
Oldal tetejére