• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ROAPLC 2011 - megvan a nyertesek listája

Személy szerint azt hittem hogy tele lesznek új ötletes akikkal, de a felét már láttam más versenyeken!! :(
Viszont az elsők között tényleg van elég ötletes kivitelezés is, s ami még érdekes hogy kevés nagy akvárium van közöttük!!
Még egyszer gratu. oRphEus-nak, szerintem előrébb kellett volna végezned!! ;) :thumbup:
 
Nagy Gratula Hunornak !!! :clap:

Iszonyat büszkék lehetünk, hogy egy ilyen "távoli, apró" helyről ilyen jó helyezésket ért el - a mezőnyt elnézve ez az aki méltán jutott oda, ahol van. :thumbup:
 
Most gratulálok, mivel korábban lemaradt... :)

Én pl. azt a 3. helyet nem igazán értem :eh:
 
atti76 said:
Én pl. azt a 3. helyet nem igazán értem :eh:

Ha megnézzük a pontokat látható, hogy az első három (négy?) aki nagyon elhúzott, míg az utána következők elég szorosan követik egymást. Az 1. helyezett sztem nem rossz, látványos, komoly mélységgel rendelkezik, és annak ellenére, hogy erdő-imitáció elég egyedire sikerült. A második minden tekintetben professzionális, még ha nem is annyira egyedi. A 3. számomra is az egyik kakukktojás az élmezőnyből... Halkan megjegyzem, hogy véleményem szerint Grigoriy Polishchuk-nak a neve és az ismertsége is hozott néhány pontot ezen a versenyen (ROAPLC 2010. 1 helyezett illetve ADA IAPLC 2010 7. helyezett a korábbi akija). Mondjuk sztem a fotó sem lett túl jó. Én speciel a 7. helyezett Jordí Pellegri akijától sem vagyok elájulva, kicsit befejezetlennek érzem, ebből jobbat is ki lehetett volna hozni. A 8. illetve 9. helyezett akik viszont kifejezetten tetszenek, ezeket meg előrébb soroltam volna.

Köszi egyébként a gratu-kat. :oops:
 
Nem emlékeztet benneteket ez a mű egy korábbi alkotásra?
Bozhkov.jpg


Picit hasonlít erre :thumbup:
 
Erről volt egy post is az egyik blogon

51b031c108b7.jpg


Fent az amit beküldtek. Alul Amano eredeti ötlete.
Az akvárium egészséges és szép, még jól is van összerakva. De másolat!
Emiatt pedig nem szerepelhet előkelő helyen egy versenyen sem.
Akkor mi értelme?

Tanulásnak mindenképp jó. Megismered a nehézségeket és talán később jól jön majd ez a tapasztalat egy saját profi akvárium építésénél.
De sajnos tudomásul kell venni, hogy ilyen szintű másolással eredményes nem lehet az ember a versenyeken. Pláne egy olyan akvárium másolatával, ami a megjelenésekor egyedi volt és óriási publicitást kapott.
 
Back
Oldal tetejére