• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ROAPLC 2011 - megvan a nyertesek listája

viktorlantos

Alapító
Admin
Ha lehet hinni a lenti listának, akkor Orpheus 2010 HAC nyertes akváriuma 11. helyen végzett az ROAPLC 2011 versenyen.

Gratulálunk a kiemelkedően jó helyezéshez 👍 👏 👼
 
Utoljára módosított:
A bűvös 11. hely!! :thumbup:
Szerintem egy ilyen rangos versenyen ez nagyon jó eredmény, nagyon nagy gratula. ;) :clap: :thumbup:
 
Cecska said:
A bűvös 11. hely!! :thumbup:
Szerintem egy ilyen rangos versenyen ez nagyon jó eredmény, nagyon nagy gratula. ;) :clap: :thumbup:

Na igen, úgy tűnik ebbe az akiba az 1-esek vannak kódolva. Eddig három versenyből vagy 1. és kétszer 11. lett. :lol:

Köszi a gratulációkat, kíváncsian várom majd a képeket a versenyről. Na meg persze a díjátadóról is, mivel annak külön örülök, hogy az én akim is ott lesz az első 15-ben, amit bemutatnak a moszkvai gálán. Jó belegondolni, hogy Amano mester is vet majd rá egy pillantást. :oops: Már ezért megérte. :)
 
Köszi nektek is! Örülök az eredménynek, főleg annak a tükrében, hogy egyrészt a 5-11. hely között elég kevés volt a különbség, másrészt sikerült néhány ismertebb nevet is megelőzni (Enrico Serena, Hector Baca pl.). :D Jó lenne, ha majd valami részletesebb értékelés is felkerülne az akikról..

(Már csak az ASW eredményre vagyok kíváncsi, bár az kicsit más jellegű lesz, mert az értékelésnek része egy nyilvános szavazásos periódus is, a legújabb infók szerint június elején.)
 
Senki nem talált még képeket vagy postot a tegnapi ROAPLC gáláról? Kíváncsi lennék, hogy zajlott az esemény.
 
oRphEus said:
A ROAPLC hivatalos oldalán még nem találtam semmit, de ezen az ukrán blogon már fent vannak a ROAPLC 2011 akváriumai (vagy legalábbis egy részük). Itt a galéria, lehet csemegézni :) : http://www.aqa.ru/raboti_ROAPLC2011?gi_start=0

Illetve itt egy képes beszámoló Amano mester moszkvai "fellépéséről" : http://www.aquades.com.ua/2011/06/05/


Szuper, köszi, hogy belinkelted. Amano berendezőparty fotóin egyből rápattantam a 60-as akryl állványos akira. Már alig várom, hogy mi is megkapjuk ;)

A verseny akiról. Érdekes ez az első 20. A verseny körüli felhajtásból és a nyitott nevezésből azt gondoltam nagyon erős mezőny lesz. Nem éreztem ezt valamiért. Persze a szokásos nagy nevek ott voltak.

Nagy kedvencem a második Stan akija Malájziából.

02.jpg


Persze az első akvárium is izgalmas, újszerű

01.jpg


Volt olyan is amit nem értettem. Pl a 19 és 20. akvárium sokkal jobb, mint amit a pozíciójuk mutat. De elfogadom a zsűri döntését, hiszen minden szubjektív.

Neked pedig gratu mégegyszer, nagyon szép eredményt sikerült megcsípni! :clap: :thumbup:
 
atti76 said:
viktorlantos said:
Neked pedig gratu mégegyszer, nagyon szép eredményt sikerült megcsípni! :clap: :thumbup:

Ezek már az eredmények??

Nagyon úgy tűnik, mert sorrendbe vannak rendezve, és a nevek is stimmelnek. A hivatalos oldalon még nincsenek kint.
 
viktorlantos said:
A verseny akikról. Érdekes ez az első 20. A verseny körüli felhajtásból és a nyitott nevezésből azt gondoltam nagyon erős mezőny lesz. Nem éreztem ezt valamiért. Persze a szokásos nagy nevek ott voltak.
Na igen, akkor nem csak nekem tűnt fel, hogy elég érdekes a sorrend... Jónéhány akit én is egészen máshová pozicionáltam volna. Mindenesetre érdekes lenne egy részletes pontozási táblázat, olyasmi, amit az IAPLC albumban is meg szokott jelenni.

Egyébként kicseréltem a fenti linket egy másik, jobban áttekinthető galériára.
 
oRphEus said:
Egyébként kicseréltem a fenti linket egy másik, jobban áttekinthető galériára.

Köszi :thumbup:
Végigmazsoláztam, azért vannak nagyon szépek a mezőnyben. És tényleg van sok szép, ami kicsit hátra lett sorolva.
 
Back
Oldal tetejére