• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Retro

Aztaaaaaa Gamer ek ilyen kinek volt [emoji3] [emoji3]

View attachment 1805
Nekem is volt, de nem játékhoz, hanem amikor '97 őszén Kiskunhalasra költöztünk két kábelTV is volt (egyiket előfizettük, de a másik cég lusta volt kikötni a sajátját, az jött a fali csatlakozóból, másiknak saját kanócot húzott a konkurencia) én meg kipuhatoltam, hogy melyiken melyik csatornának szebb a képe, aztán a lustaság fél egészség jeligére vettem egy ilyesmit, hogy ne kelljen dugdosni a koaxot, hanem csak kapcsolgatni kelljen a "nintendo kapcsolót".
Természetesen sonder konverter is dukált a TV-hez, mert a sonder sávon voltak a minőségi csatornák, de a készülékünk természetesen nem tudta azt a sávot... (aki még emlékszik rá, az öreg kontinens nyugati részébe szánt készülékek tudták csak egy időben a sondert:()
Régi szép idők...:)
 
Karácsonyfa fényfűzér. Saját kép, a mai napig használatban van!
Típusa SB-10, 19db 5313 tipusszámú 12V 2,2-3W-os izzóval üzemel.(üvegfejü izzó) 392Ft volt anno.
Elég ritka jószág. Ezek után pedig mindenkinek Boldog Karácsonyt!

23868891326_7e45123254_o.jpg
 
Karácsonyfa fényfűzér. Saját kép, a mai napig használatban van!
Típusa SB-10, 19db 5313 tipusszámú 12V 2,2-3W-os izzóval üzemel.(üvegfejü izzó) 392Ft volt anno.
Elég ritka jószág. Ezek után pedig mindenkinek Boldog Karácsonyt!

View attachment 1820
Hű de király. :D Külön köszönet a konkrét adatokért. :) Nekem is van egy majdnem ugyanilyen, picit másabb a színes "búra" rajta, és 19 helyett csak 18 izzós. Régóta tervezem, hogy veszek bele új izzókat, mert működne... csak nem tudtam hány voltos lenne jó. Egyszer random vettem hozzá, de az nagyon melegedett, tüzet pedig nem szeretnék. :D
 
Back
Oldal tetejére