• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Retro

Hű de király. :D Külön köszönet a konkrét adatokért. :) Nekem is van egy majdnem ugyanilyen, picit másabb a színes "búra" rajta, és 19 helyett csak 18 izzós. Régóta tervezem, hogy veszek bele új izzókat, mert működne... csak nem tudtam hány voltos lenne jó. Egyszer random vettem hozzá, de az nagyon melegedett, tüzet pedig nem szeretnék. :D
Pedig akkor szép a karácsonyfa, ha jól ég! :D Kíváncsi lennék a tiédre, milyen az a búra! Dobj egy képet róla, megköszönném! Ezzel elég sok volt a bosszúság amúgy, az izzók kicsúsztak belőle könnyedén, de kicsit megberheltem. 12V-os autóba is való üvegfejű izzó kell bele. Én meg a wattszámot nem figyeltem, a képen is látható, hogy amelyik fényesen világít, az még az eredeti, a haloványak pár éve pótolt nem is tudom hány wattosak, de nagyobbak. Akkor készült ez a kép is. Ilyen melegedési gond nem volt ezzel. Lehet pont ezért egyel több már az izzó a körben.
 
Pedig akkor szép a karácsonyfa, ha jól ég! :D Kíváncsi lennék a tiédre, milyen az a búra! Dobj egy képet róla, megköszönném! Ezzel elég sok volt a bosszúság amúgy, az izzók kicsúsztak belőle könnyedén, de kicsit megberheltem. 12V-os autóba is való üvegfejű izzó kell bele. Én meg a wattszámot nem figyeltem, a képen is látható, hogy amelyik fényesen világít, az még az eredeti, a haloványak pár éve pótolt nem is tudom hány wattosak, de nagyobbak. Akkor készült ez a kép is. Ilyen melegedési gond nem volt ezzel. Lehet pont ezért egyel több már az izzó a körben.
Hát ebben van valami, de inkább világítson, mint égjen. :D Csináltam képet, sajna nem lett a legjobb... A kék és a narancssárga ugyanaz , a zöld és a sárga egy másik forma. Nekem valószínű sokkal kisebb teljesítményű izzók kerültek bele, ezért melegedett.
IMAG2666_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Karácsonyfa fényfűzér. Saját kép, a mai napig használatban van!
Típusa SB-10, 19db 5313 tipusszámú 12V 2,2-3W-os izzóval üzemel.(üvegfejü izzó) 392Ft volt anno.
Elég ritka jószág. Ezek után pedig mindenkinek Boldog Karácsonyt!

View attachment 1820
Ez nem retro, anyámnál a mai napig ilyen van a fán! :D
 
Back
Oldal tetejére