• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Restart

A mai nap mozgalmas volt. Megrendeltem az akit az üvegesnél, a végleges méret 45x28x30 lesz. Hogy miért 28? Mert kiderült, hogy csak ennyi a bútorom szélessége :) Szóval így jártam. Körbekíváncsiskodtam a köveseknél, hátha látok valami szépet, de csak mésztartalmú kövek voltak, igaz, szebbnél szebbek. (bezzeg amikor a sügeresbe kellett volna...)
A cégnél rábukkantam egy co2 palackra, üres, de tölthető. Nyomáspróba nuku. Felhívtam hát a tűzoltó ismerősöm, aki szokta a készülékeket ellenőrizni. Azt mondja: Nyomáspróba? Mi a fenének? Ha nem ereszt, jól van az...
Hát nem mondom, kicsit meglepődtem :) Azért megnézetem :)
 
Tegnap megérkezett a 17mm-es, kici-ócó-kínai difi :D Gondoltam ki is próbálom. Rádugtam hát az egy hete tesztüzemben járó élesztős-zselés co2 palackra. Úgy fél óra után meg is indult.
Kérdés: a képen kb. látszik, hogy mennyi gázt képes átpréselni a difin a palack. Úgy ránézésre, ez nem túlságosan kevés? Nekem kevésnek tűnik kissé. 2 palack esetleg segíthet a dolgon, vagy az csak a termelt mennyiséget dobja meg? Amúgy kb. most olyan 1bubi/3mp-t tol a rendszer, de volt ez jobb is az első pár napban.

És itt a kép is:

IMGP4571 by BalLaci, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére