• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Okostelefonok

A lumia a többi nokiához képest nagyon nem kezelő barát. A menüje is egy nagy katyvasz, ha gyorsan akarod intézni a dolgaidat akkor sony! Ha ráérősen tolod, akkor szinte mind1. ;)
 
A lumia a többi nokiához képest nagyon nem kezelő barát. A menüje is egy nagy katyvasz, ha gyorsan akarod intézni a dolgaidat akkor sony! Ha ráérősen tolod, akkor szinte mind1. ;)

Köszi, azt gondoltam Nokia akkor olyan mint régen, elgondolkodtató. Azért még bevárok pár véleményt, de elég meggyőző voltál.
 
megkérdezhetem miért ez a 2 telefon van csak a "pakliban" ? :D mert ha ténylegcsak erre az alapdolgokra kell, akkor ennél egyszerűbb telefonok is jók lehetnek. Nem beszélve arról, hogy a Z kb egy tepsi, amit nem könnyű még zsebre rakni se és naponta 2szer töltőre rakhatod, mert egy ekkora kijelző leszívja az akksit elég hamar ha folyamatos email szinkronizáción hagyod.
 
megkérdezhetem miért ez a 2 telefon van csak a "pakliban" ? :D mert ha ténylegcsak erre az alapdolgokra kell, akkor ennél egyszerűbb telefonok is jók lehetnek. Nem beszélve arról, hogy a Z kb egy tepsi, amit nem könnyű még zsebre rakni se és naponta 2szer töltőre rakhatod, mert egy ekkora kijelző leszívja az akksit elég hamar ha folyamatos email szinkronizáción hagyod.

egyszerűen nem tudom kezelni a kis képernyős telt, mert akkora sütőlapát kezem van, hogy egyszerre három karaktert nyomok le:D! Szóval, azért ha van valami jobb ötleted elfogadom alternatívaként.
 
Szia, én csak annyit szeretnék mondani, hogy ugyan nincs Lumia 920-asom, a nejem kapott tőlem egy Lumia 800-ast, és nagyon imádja. A Windows Phone nagyon jól használható logikus, letisztult rendszer, szerintem nem fogod megbánni.
 
Szia, én csak annyit szeretnék mondani, hogy ugyan nincs Lumia 920-asom, a nejem kapott tőlem egy Lumia 800-ast, és nagyon imádja. A Windows Phone nagyon jól használható logikus, letisztult rendszer, szerintem nem fogod megbánni.

Köszi Kazi ez is egy jó érv, mindenképpen Windows oprendszerűt szeretnék, pont az említett indokok miatt, illetve a céges Sa(r)msung Galaxy mini 2 androidos , és az egész egy határ SZ@R!!!! Minden téren negatív a véleményem.
 
iphone? szóba se jön????

Na erre látod nem is gondoltam, nekem "túl sok" amit tud, egyszerűen nincs rá szükségem, de ha ez lesz a befutó elfogadom a véleményeteket, végső soron teljesen mindegy, csak jó legyen és NAGY kijelző, nagy karakterekkel!!!!!
 
Nem szeretem a droidot de azért egy ilyen Samsung Mininek nincs sok köze egy premium telefonhoz. Egy iPhone 2G is lassú lenne már. :)
 
Nem szeretem a droidot de azért egy ilyen Samsung Mininek nincs sok köze egy premium telefonhoz. Egy iPhone 2G is lassú lenne már. :)

Dani! A céges retek pár nap és egy vödör vízben végzi:mad: és nem hasonlítottam össze a prémium kategóriával, csak mint kezelhetőség tehát kicsi a kijelző, droid oprendszer mint fő hibaforrás számomra tehát ilyet neeem. No de inkább felteszem a kérdést, mit vegyek??? Az igényeket ismertettem, segíthetnétek, én tel terén analfabéta vagyok!!!!
 
No akkor feltenném a kérdést, így egyszerűbb lesz: Telefont vennék, a feltételek: Windows , nagy kijelző, telefonálás és e-mail a fő felhasználási cél, megbízható, max 200.000. Huf nettó amit adok érte!
 
Az előbb írtad, hogy a WP vonz. Akkor még htc vonalon tudsz nézelődni. Szerintem ne várj senkitől konkrét típust. A mobilarena.hu tesztjei szinte mindnre választ adnak.
 
Szerintem Z. A picipuhát alapból nem szeretem annyira, és a sony eléggé kiforrott hardware-t ad. Az androidban van egy csomó lehetőség, a windóz ennek elején jár. Ha szeretsz barkácsolni, akkor Z, egyébként menj be egy boltba és amelyik tetszik, azt vedd meg :)
 
iPhone-t nem mindenkinek ajánlanám, de ha tetszik akkor azt vedd. :)
Droidbol HTC One? Nálam a sorrend szifon, WP8 és android.
 
Én is HTC-t javaslok. Nekem a wp8 fantáziátlan. Nem tudom alakítani, belenyúlni....egyszóval unalmas....mint az iphone :D :p De persze van akinek az jön be, nincs ezzel semmi gond.

Ha wp8, akkor ezt javaslom: Windows Phone 8X by HTC Áttekintés - HTC Smartphones (4féle színben van, nem csak ez a meglehetősen taszító kék :D hanem fekete is )
tesztje: Windows Phone 8X by HTC - a nyolcadik utas - Mobilarena Okostelefon teszt

Ha android, akkor ezt: HTC One Áttekintés - HTC Smartphones
tesztje: HTC One - One új a nap alatt - Mobilarena Okostelefon teszt
 
Sziasztok!

Elkelne némi segítség, telefonvásárlás előtt állok. Szóval Nokia Lumina 920 kontra Sony Xperia Z. A telt max e-mail-ezéshez használnám, és persze telefonálás a fő cél.

Ha valaki tudna segíteni a döntésben érv ellenérv, szívesen venném.

Android vagy Windows :) Lényegében az Android mellett döntenék a windows mobile tényleg nem sok mindenre használható. Viszont egy Android szélesebb felhasználást ad lehetővé. Akár Akvakertész fórum használata Tapatalk programon keresztül akár kisebb időeltöltő játékok egyszerű letöltése stb. Én androidosat vennék + 1
 
Én is HTC-t javaslok. Nekem a wp8 fantáziátlan. Nem tudom alakítani, belenyúlni....egyszóval unalmas....mint az iphone :D :p De persze van akinek az jön be, nincs ezzel semmi gond.

Ha wp8, akkor ezt javaslom: Windows Phone 8X by HTC Áttekintés - HTC Smartphones (4féle színben van, nem csak ez a meglehetősen taszító kék :D hanem fekete is )
tesztje: Windows Phone 8X by HTC - a nyolcadik utas - Mobilarena Okostelefon teszt

Ha android, akkor ezt: HTC One Áttekintés - HTC Smartphones
tesztje: HTC One - One új a nap alatt - Mobilarena Okostelefon teszt

Htc one és Galaxy S4 között filóztam végül Galaxy S4 lett. Felmerült pár fórumon érdekesség a HTC csúcsmobiljával kapcsolatban akadtak némi széria hibák.És nekem 20.000 ft al volt olcsóbb de 4megapixeles kamera kicsit furcsának tűnt :)
 
Back
Oldal tetejére