• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Ohoyamatsumi bölcsője / Cradle of Ohoyamatsumi / Ohoyamatsumi no yurikago (大山積命の揺りかご)

A IV. Béla korabeli Aqua Nova fénycsöves lámpa kapeca, így beizzítottam az ONF Flat Nanót.
25%-on megy, de így is dobtam egy hátast, hogy mennyire feldobja az akvát, a garniknak meg előkerült a hamisítatlan tangerine színük.

IMG_1862[1].jpg IMG_1866[1].jpg IMG_1869[1].jpg

És az első eset, hogy az egyik Buce virággal fog kedveskedni. :love:
bimbo.jpg

Köszönöm, hogy bekukkantottál a bölcsőbe. :)
 
A IV. Béla korabeli Aqua Nova fénycsöves lámpa kapeca, így beizzítottam az ONF Flat Nanót.
25%-on megy, de így is dobtam egy hátast, hogy mennyire feldobja az akvát, a garniknak meg előkerült a hamisítatlan tangerine színük.

View attachment 97049 View attachment 97048 View attachment 97046

És az első eset, hogy az egyik Buce virággal fog kedveskedni. :love:
View attachment 97047

Köszönöm, hogy bekukkantottál a bölcsőbe. :)
Szintet léptél ezzel a piláccsal! Olyan, mintha egy másik akváriumot látnánk. Nagyon szép.👍
Aqua Nove elnyűhetetlen, talán csak a gyújtó ment tönkre benne.
 
Szintet léptél ezzel a piláccsal! Olyan, mintha egy másik akváriumot látnánk. Nagyon szép.👍
Aqua Nove elnyűhetetlen, talán csak a gyújtó ment tönkre benne.
Inkább úgy fogalmaznék, hogy most már zabálja a csöveket. Próbáltam új gyújtóval, de nem műxik. Most meg, gondolom nem meglepő, hogy nem fogok elmenni csövet venni.
Ami leginkább zavar, hogy a takaró plexi annyira öreg, hogy törik, mint a ropi. A foglalatok nem páramentesek, és lövésem sincs, hogy hol tudnék annyira vékony újat szabatni. Persze azt is a vírus után.
 
A IV. Béla korabeli Aqua Nova fénycsöves lámpa kapeca, így beizzítottam az ONF Flat Nanót.
25%-on megy, de így is dobtam egy hátast, hogy mennyire feldobja az akvát, a garniknak meg előkerült a hamisítatlan tangerine színük.

View attachment 97049 View attachment 97048 View attachment 97046

És az első eset, hogy az egyik Buce virággal fog kedveskedni. :love:
View attachment 97047

Köszönöm, hogy bekukkantottál a bölcsőbe. :)
Kár , hogy mikor ott voltam nem volt víllágitas már . Mert élőben meg szeb🙂
 
Back
Oldal tetejére