• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

High end alapanyag, vagy inkább csak szimpla profizmus? :)

View attachment 44089

Döntsd el te ;)

Szerk: ja, és jut eszembe: egy újabb Nguyen a további 35 millióból :D

Most lehet, hogy én nem értem, amit üzenni akarsz, vagy csak szimplán vak vagyok, de 3:04 és 3:05-nél teljesen más a hardscape, hasonló, de nem azok a fák vannak bent, vagy nem úgy (vágva is van a film szvsz).
 
Most lehet, hogy én nem értem, amit üzenni akarsz, vagy csak szimplán vak vagyok, de 3:04 és 3:05-nél teljesen más a hardscape, hasonló, de nem azok a fák vannak bent, vagy nem úgy (vágva is van a film szvsz).
De, ugyanazok a fák vannak bent. Gondolom, kivette őket az üvegből, rákötözte/ragasztotta a kis gallyakat és úgy rakta vissza. Ezt a műveletet nem vette fel egy külön kamerával, így a vágás is érthető.
Hogy mit akarok üzenni? Engem lenyűgöz az ilyen tudatos építés, mikor nincs szanaszét pakolva az üveg dekorral meg növénnyel, csupán minden a megfelelő helyen van, minden pont olyan szöget zár be, amilyet kell, minden arányos és részletes és mindezt teljesen elérhető alapanyagokból... hát ezt :)
 
Utoljára módosított:
Ez még a tavalyi indoscapers race, talán még topikja is van a fórumon, de most nem találtam. Úgy emlékszem, korábban csak videót meg GERONIMO fotókat láttam róluk, de most szembe jött pár jobb fotó. Beszarás, hogy miket raktak ide össze. 60 cm.

25440151_1502811843165997_804762575872427786_o.jpg
 
Back
Oldal tetejére