• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Akváriumok - Inspiráció

Hirtelen azt hittem, ennek a hardscape-nek a növényesített állapotát látom, de előkerestem és mégsem. Nem is tudom, melyikre folyik jobban a nyálam (talán a tiédre)..

View attachment 56096
Hát igen ez el lett találva,főleg az ilyen képek láttán lesz megint napolva a csak köves kikacsintásom,és maradok a fás köves megvalósításnál.
Ja Én mindegyikre csorgatom [emoji16]
 
... és nem is egy alacsony akvárium. Nagyon tetszik!
Érdekelne, hogy a vizes részben vajon vannak-e állatok és mivel szűrhetik a vizet...
Na, itt a valasz: Corydoras pygmaeus,Petruichthys sp. rosy, garnelak, es pandak (nem a macik:)) is voltak a submers reszben.
Szüres külsö szürö volt, 400 l/h, a vilagitas 2 x 90 cm Dennerle Trocal LED.
 
Hali! Valaki tett közzé ebben a topikban egy képet, amin egy növényes akvárium van egy lépcső alatt(vagy valami hasonló) távolról fényképezve, de nem találom. Valaki tudna segíteni? Köszi! :)
fb1f7824d286cbfe02af67c79e288967.jpg
 
Múlt évben szépen körbefutotta a netet az Amazon-nak készített projekt. Brutális volt az akvárium és az akvárium mögé felnövesztett növényfal a rejtett világítással.

View attachment 56697

És az új projekt nekik a növényfal meg ez a csepp sziget....

View attachment 56698

https://www.advancedaquarist.com/blog/an-amazon-aquarium-at-link moderálva

Noveny fal keszitesrol nincs valami cikk, en is tervezek egyet az akvarium moge, ugyis tok ures a fal.
 
Én erre az akváriumra egyáltalán nem is emlékeztem (2014-ből). Pedig kevés ilyen minifenyőfás scape készült, ami ütős is volt. Ez bezzeg "Tele van" fenyővel :)

2920.jpg

2924.jpg

És kizárták az AGÁ-ról, mert biotóp kategóriában nevezte a gazdája :facepalm: :banghead:
 
Back
Oldal tetejére