• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Növényes 240

Ráakadhatott a tuti módszerre: "
Emellett, pár havonta egyszer kiválasztott egy növényt, ami túl lassan nőtt, vagy száraz, barna foltok jelentek meg a levelein, vagy egyszerűen nem nézett ki olyan jól, mint a tàrsai, és körbehordozta a többi növény előtt.
– Búcsúzz el a többiektől, pajti – mondta a szerencsétlen növénynek. – Kevés vagy…
Aztán elhagyta a lakást az alkalmatlan növénnyel és pár órával később visszatért egy üres cseréppel, amit aztán gondosan szem előtt hagyott.
London-szerte a legélénkebb, legelegánsabb és legszebb növények neki nőttek. Ezen felül a legrémültebbek is." ;)

A legelegánsabb OFF, amit valaha olvastam. 😅👌
 
Ez mitől is van? Hirtelen nem találom a naplódban a változtatást.
Isten tudja miért, de mostanában nem naplózok túl részletesen...
A táp mennyiségén nem változtattam, a Co2-t tekertem picit feljebb, bubi/sec-et nem tudok mondani... gyorsak a bubik nagyon :ROFLMAO::ROFLMAO:
Azt vettem észre, hogy ennyi fajta növénynél mindig van egy, aki kicsit gyengébb a többinél...most épp a H'ra szerintem...
 
Isten tudja miért, de mostanában nem naplózok túl részletesen...
A táp mennyiségén nem változtattam, a Co2-t tekertem picit feljebb, bubi/sec-et nem tudok mondani... gyorsak a bubik nagyon :ROFLMAO::ROFLMAO:
Azt vettem észre, hogy ennyi fajta növénynél mindig van egy, aki kicsit gyengébb a többinél...most épp a H'ra szerintem...
Alighanem igazad lehet. Nem lehet véletlen, hogy az egyik növény Afrikában őshonos, a másik Kanadában, a harmadik a Balatonban. Más az igényük.
Időnként a G.A. videókban is megjegyzik, hogy bizony-bizony időnként egy-két növény náluk is "elolvad".

Titkon reméltem, hogy valami korszakalkotó megoldást találtál a renittens reinickii megregulázására. 🤭
 
Hát, gyerekek...kétfajta növényem nem hiszem, hogy lesz mégegyszer. Echinodorus, és crypto. Kikukáztam mindet, de ez valami brutál, hogy átszövik a talajt a gyökérzetükkel. Ha most nem önt el az alga, akkor tényleg soha🤞🤞. Iszonyat mennyiségű mulm gyűlt össze a talajban, a nagyját leszedtem, de sajnos még nem mindet. Egyenlőre hagyom, aztán szerdán még porszívózok...
Kép egyenlőre biztos nem lesz 🤪😂.
 
Hát, gyerekek...kétfajta növényem nem hiszem, hogy lesz mégegyszer. Echinodorus, és crypto. Kikukáztam mindet, de ez valami brutál, hogy átszövik a talajt a gyökérzetükkel. Ha most nem önt el az alga, akkor tényleg soha🤞🤞. Iszonyat mennyiségű mulm gyűlt össze a talajban, a nagyját leszedtem, de sajnos még nem mindet. Egyenlőre hagyom, aztán szerdán még porszívózok...
Kép egyenlőre biztos nem lesz 🤪😂.
Legalább kap a szűrőd egy jófajta baktériumoltást😀
 
Back
Oldal tetejére