• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Növényes 240

A bal sarokban lévő hatalmas tő barna crypto helyére nem tervezel több különböző előtéri növényt? Így kicsit megborítja az egyensúlyt. A jobb fele szerintem látványosabb a sokféle apróbb növénykével.

Persze így is káprázatosan mutat, de egy próbát talán megérne.😉
 
A bal sarokban lévő hatalmas tő barna crypto helyére nem tervezel több különböző előtéri növényt? Így kicsit megborítja az egyensúlyt. A jobb fele szerintem látványosabb a sokféle apróbb növénykével.

Persze így is káprázatosan mutat, de egy próbát talán megérne.😉
Köszönöm az észrevételt, pont most karbantartás közben gondolkodtam, hogy piacra dobok belőle pár tövet, mert a végén még leborul az üveg a bútorról 🤭🤭. Nagy újítást már nem tervezek, mert nemsokára újra indítom.
 
Ez mitől is van? Hirtelen nem találom a naplódban a változtatást.
Ráakadhatott a tuti módszerre: "
Emellett, pár havonta egyszer kiválasztott egy növényt, ami túl lassan nőtt, vagy száraz, barna foltok jelentek meg a levelein, vagy egyszerűen nem nézett ki olyan jól, mint a tàrsai, és körbehordozta a többi növény előtt.
– Búcsúzz el a többiektől, pajti – mondta a szerencsétlen növénynek. – Kevés vagy…
Aztán elhagyta a lakást az alkalmatlan növénnyel és pár órával később visszatért egy üres cseréppel, amit aztán gondosan szem előtt hagyott.
London-szerte a legélénkebb, legelegánsabb és legszebb növények neki nőttek. Ezen felül a legrémültebbek is." ;)
 
Back
Oldal tetejére