• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Nehéz indulás

Köszönöm. Akkor holnap elkezdem gyűjtögetni, minden nap egy kis szatyorral, így nem fáradok el. :) A kicsibe szeretném a hidat meghagyni, csak kétoldalt egy kicsit megemelni a talajt és azt megtámasztani kővel az út szürkés kvarchomok ( azt tudtam szerválni:barefoot:, bent olyannal tisztítják a felniket), csak nem tudom a két oldalára is tehetek-e a talajra ilyen homokot. Valami ilyesmit kicsibe:
A nagyot még nem tudom, ott az adott dolgokból kell kihozni mindent.
 
Köszönöm. Akkor holnap elkezdem gyűjtögetni, minden nap egy kis szatyorral, így nem fáradok el. :) A kicsibe szeretném a hidat meghagyni, csak kétoldalt egy kicsit megemelni a talajt és azt megtámasztani kővel az út szürkés kvarchomok ( azt tudtam szerválni:barefoot:, bent olyannal tisztítják a felniket), csak nem tudom a két oldalára is tehetek-e a talajra ilyen homokot. Valami ilyesmit kicsibe:
Ejha! Szép akvát hoztál össze. Hozzá ne nyúlj ehhez az akvához, ez így tökéletes.
 
Kedves Papné gyűjtögess, és mutasd szépen közben ha nekikezdesz, hogy mire haladtál :) Kíváncsi vagyok nagyon hogy oldod meg és hogy építed fel az akváriumod :)
 
Kedves Papné gyűjtögess, és mutasd szépen közben ha nekikezdesz, hogy mire haladtál :) Kíváncsi vagyok nagyon hogy oldod meg és hogy építed fel az akváriumod :)
Mint mindannyian!

Becses keresztneved? Én sanyi vagyok.
 
Köszönöm. Akkor holnap elkezdem gyűjtögetni, minden nap egy kis szatyorral, így nem fáradok el. :) A kicsibe szeretném a hidat meghagyni, csak kétoldalt egy kicsit megemelni a talajt és azt megtámasztani kővel az út szürkés kvarchomok ( azt tudtam szerválni:barefoot:, bent olyannal tisztítják a felniket), csak nem tudom a két oldalára is tehetek-e a talajra ilyen homokot. Valami ilyesmit kicsibe:
Életem első növényes akváriuma amit élőben láttam,akkor még semmit sem tudtam erről a hobbyról. Erősen fertőző volt és egyben szerelem első látásra. @Luigi13 és Kedves Neje azóta is nagyüzemben gyártja a szebbnél szebb egészséges akvákat. Ez volt az Úrágya és valóban az volt. Utána jött a 2-level hát az az Én szememmel az első ötvözete volt másképpen volt gyönyörű. Felejthetetlen látvány volt mind a kettőt látni élőben.
Elnézést az off ért de ez mindig kiömlik belőlem.
 
Az alényeg, hogy Erika is megfertőződjön rendesen, s nekiálljon a nagy műnek! :)Nagyon segítséget kapok én is itt az oldalakon, sokat tanulok, úgyhogy tudom, hogy ő sem lesz magára hagyva a gondjaival :)
 
Back
Oldal tetejére