• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Én ezért bolondulok,de kérlek írjátok meg ti elhiszitek ,hogy ez így történt?
Elgondolkodtatott engem....nem tudom.....én elhiszem amit mondanak benne(n)
 
Nekem a kettő közül a Shutter Island jobban bejött, de szeretem a DiCaprio filmjeit.
 
csak mert épp ma megy immár századszorra, de megunhatatlan
Ez meg a Közös többszörös az örök kedvenc nálam. :)

Egy bazi nagy pók mászik a fejeden!!! :D


Más:
Tegnap volt az HBO-n a Felhőatlasz premierje, aki teheti, nézze meg. Nálam ez volt a tavalyi év legjobb filmje és filmes élménye. Mély fájdalmam, hogy az imdb top 250-es listán rajta sincs... Sokkal jobb film, mint mondjuk az eredet. Tudom, hogy ma divat Nolanért rajongani bármi áron, de ha az eredetet hússzor leforgatnák, akkor sem lenne sem sztoriban, sem látványban erősebb. :p

A film három órás és először nagyon kuszának tűnik. Ez tipikusan az a film, amit végig kell nézni, aztán még párszor újra nézni. :)
A rendezők neve a garancia a minőségre: Ott van a két Wachowski, akik nálam ezzel a fillmel írták jóvá a Mátrix 2-3-at. Mióta a fivérek egyik tagja végre nővé operáltatta magát, kikerültek az alkotói mélypontról és melléjük csapott még Tom Tykwer, aki olyan filmeket rendezett nekünk, mint a Lé meg a Lola, vagy a Parfüm.

Brutál jó sztori, mély mondanivaló, nagyon jó zene mellett olyan látványt kapunk, amit eddig én csak Cronenbergnél láttam. A szereposztás egy igazi sztárparádé, ami mellé brutális maszkmesteri munka társul. Kb mindenki játszik mindent a film folyamán. A vége főcímben minden színésznél megmutatják az összes szerepét, biztosan sok lesz, akiket nem vettél észre, mert néha olyan nüansznyi kis szerepekben tűnnek fel. :)

Egy szóval: Ajánlom!
 
Ha már ajánló :nekem ez tetszett rohadtul ,nagyon megfogott a történet, bátran ajánlom aki nem látta volna
 
Aki kedveli a zsánert annak nagyon tudom ajánlani:

Azt az érzést amit úgy hívnak számkivetettség, magány... nálam egyetlen film sem tudta jobban visszaadni. (Sam Rockwell félelmeteset alakít benne!)
És David Bowie fia rakta össze. :)
Nagyon jó film, már alig várom a Gravity-t, szerintem az is hasonló lesz. :)
 
Back
Oldal tetejére