• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

A VHS hőskorából...

Hogy megtudott enni annak idején az ideg, mikor kikölcsönöztünk egy filmet és a vége már annyira szét volt járatva a szalagnak, hogy az utolsó tíz percet már le sem játszotta a VHS-magnó.
 
Most néztem meg a Ponyvaregényt. Tetszett, de egy elég érdekes kuszaság bontakozott ki aminek mégis volt értelme. Jó rendező ez a Tarantino :)
 
Tavalyi film..szerintem már nem adják..de nem von le semmit az értékéből,ha nem moziban látod,mert nagyon állat! ;)
 
Most néztem meg a Ponyvaregényt. Tetszett, de egy elég érdekes kuszaság bontakozott ki aminek mégis volt értelme. Jó rendező ez a Tarantino :)
Nekem az első számú - nem sci-fi - kedvencem. Már vagy 50x láttam, és még mindig ad valami újat. Minden szinten zseniális film, még a szinkronja is az egyik legkiválóbb darab.
A többi filmje ehhez képest simán csak kiváló. :D
 
Nekem az első számú - nem sci-fi - kedvencem. Már vagy 50x láttam, és még mindig ad valami újat. Minden szinten zseniális film, még a szinkronja is az egyik legkiválóbb darab.
A többi filmje ehhez képest simán csak kiváló. :D

Szinkronról nem tudok nyilatkozni, lehetőség szerint felirattal nézem. :) De a film tényleg többször nézős.
 
Szinkronról nem tudok nyilatkozni, lehetőség szerint felirattal nézem. :) De a film tényleg többször nézős.
Hát, ennél a filmnél igaz, hogy jobb a szinkron. Csak ajánlani tudom. ;)
Ilyen szinkron óriások adják a hangokat:
Gáti Oszkár, Für Anikó, Mácsai Pál, Vándor Éva, Györgyi Anna, KRÁNITZ LAJOS!!!, Viczián Ottó, Dörner György, Szakácsi Sándor, Gesztesi Károly, Stohl András... :)
Szóval ne legyél sznob :p, mert ez a film a magyar szinkron csúcsa. ;) Az összes többi filmje jobb eredeti nyelven (Cristoph Waltz hangja/akcentusa, hogy Brad Pitt olasz akcentusáról ne is beszéljek... :D), meg persze itt is jó az eredeti, mert hát nem semmi a szereposztása.
Jah, és ha DVD, akkor az audiokommentárt is érdemes végighallgatni, rengeteg dolgot elmondanak a filmről. ;)
 
Nagyon nagy film! Az öreg Clint hatalmas kedvencem, rengeteg iszonyatosan jó filmben játszott és rendezett.
A millió dolláros bébi, meg a Szív hídjai is etalon, meg ott van még a.... :D
 
Back
Oldal tetejére