• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nano low->high tech

Meg van még sok átalakulás után, kisebb gondokkal de működik. Tavaly januárban indult, azóta csak átrendezve volt. Új kedvenc a Bucephalandra (köszi Niki & Ati @Luigi13 ) nagyon várom már hogy, kinyíljon.
DSCF0265.JPG
DSCF0266.JPG

DSCF0267.JPG
DSCF0268.JPG

DSCF0270.JPG
DSCF0273.JPG

Köszi hogy, benéztél. Ne fogd vissza magad és mond el véleményed és kritikád.:)
Egy észrevételem van.
Mikor lesz már nagyobb? [emoji6] [emoji12]
 
Nem régen néztem végig újra a naplódat!(y)
Bámulatos ilyen kis medencében is ekkora változások lehetségesek. Gratula! Nagyon tetszik.;)
 
Utoljára módosított:
Igen Reineckii mini. Nem tudom mit értesz Low Light alatt de itt van co2. Egyébként neveltem co2 nélkül is, úgy is megvan de a fényt és a tápot kedveli.
Igazából nem tudom mi alapján van behatárolva a low light technika.... Nekem elméletileg 0,7watt/ liter van és van co2 rendszerem is...,Azért kérdeztem erről a növényről,mert Green Aqua oldalon csak annyit ír,hogy Szereti az erős fényt"
amugy szép lett az akváriumod
 
Igazából nem tudom mi alapján van behatárolva a low light technika.... Nekem elméletileg 0,7watt/ liter van és van co2 rendszerem is...,Azért kérdeztem erről a növényről,mert Green Aqua oldalon csak annyit ír,hogy Szereti az erős fényt"
amugy szép lett az akváriumod


Köszi. Ezzel a technikával szép Reineckii-t lehet nevelni
 
Szia. Szép az akvárium. Nagyon zöld,színes. Jó így végignézni egy akvárium változásait. Megismerni a különböző növényeket.
Tervezek én is egy nanot garnikkal. Még változhat,de RC, Blue rili és a piros-fehér garnéla között próbálok dönteni. Adtál pár ötletet. Köszönöm.
 
Back
Oldal tetejére