• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nano low->high tech

Sziasztok
Igazán nem történik semmi az akváriummal napi rutin, növény és hal etetés valamint a heti vízcsere és nyírás. Alga gyakorlatilag elenyésző. Az egyik haqos stellars-ból kiégett az égő már kb. egy éves volt és a fény erő is sokat csökkent mert nem volt bubizás. Kicseréltem egy philips tornádóra, igaz 14w-os de 1watt-tól még nem kéne ekkora különbségnek lennie. Az egyik szegedi frakció talin meg is beszéltük hogy, már ujonan is elég gyengék ezek a gyári égők . A növények őrült bubizásba kezdtek pedig csak az egyiket cseréltem ki. Most nem is készítettem csak pár fotót a bubikról és az egyik ursula amanoról.
DSCF0615.JPG
DSCF0608.JPG

DSCF0604.JPG
DSCF0601.JPG

DSCF0599.JPG
DSCF0594.JPG

Ennyi.:) Köszi hogy, benéztél.
 
Nagyon szép egészségesek a növényeid! Egyszer lecserélem a difis beoldásomat reaktorosra, hogy láthassam ezt a bubizást :) Most sosem tudom eldönteni, hogy CO2 vagy O2 bubikat látok.
 
Szia!
Nagyon teszik ez a dzsungel!(y) Most pörgettem végig a naplódat, jó kis olvasmány. Jó pár növénykét kipróbáltál már. Gratula.
Lehet elsiklottam felette, nem láttam mennyivel világítasz. Illetve a tápozásról mostanában nem írtál. Kíváncsi lennék rá. Szűrés még 2213-as?
Választ köszi előre is.
 
Ha már garnélás előadás van és nem lehetek ott dobok pár fotót az új szerzeményeimről. Nem egy tökéletesek de erre futotta.
DSCF0659.JPG
DSCF0658.JPG

DSCF0654.JPG
DSCF0651.JPG
DSCF0643.JPG
DSCF0639.JPG

DSCF0638.JPG

Köszi hogy, benéztél.:)
Nagyon jól mutatnak ebben a gyönyörű zöld dzsungelben! Jó választás volt [emoji4] [emoji106]
 
Minden képen mert egyenlőre elég jónak tűnik. Az FB-n alapított Nagy Viktor egy csoportot Low Tech Akvakertész Közösség névvel ott többen teszteljük. Szerintem a Profitónál sokkal jobb, Green Aqua Micro Macro-al kb. egyforma hatású de nem nőnek annyira gyorsan a növények.:)
 
Elég régen írtam a naplómba de most pótolom.Növény táp tesztelés folyamatban elég jól működik. Nem eredményez akkora növekedést mint a mic-mac de legalább nem kell sűrűn nyírni. A lámpában kicseréltem az égőket, az ember szeme hozzászokik a folyamatosan csökkenő fényhez és észre sem veszi hogy, kezd kevés lenni a fény csak amikor kicseréli és fényár van. De jöjjenek a képek.
DSCF0227.JPG
DSCF0230.JPG

DSCF0232.JPG
DSCF0235.JPG

DSCF0239.JPG
Köszi hogy, benéztél:)
 
Back
Oldal tetejére