• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mélyvíz (17l)

Kösz!

nagyon tetszik, kellene szereznem nekem is egy "lehelletnyit". :) Lehet nyírni simán? Mennyire igényes? mindjárt rákeresek itt a fórumon is :)
 
Majdnem elfelejtettem, ma reggel az ebbe az akváriumba rendszeresített csigát a szoba közepén találtam meg. De még működik! :)
Én a szivárványos guppi hím tagjaival vagyok így valamiért szeretnek kiugrálni, de csak a hímek, a nőstények jól elvannak! Ma reggelre az egyik a parkettán volt összeszáradva szegény, öngyilkos lett az éjjel... RIP
 
Az a sapka a kövön az nagyon tettszik szép kis formája lett (y),drukkolok a parvulának,bár co2-nél biztosan szép lesz!
 
Üdv! Egész kis csinos így füvesítéssel :D Bal (rendezői) hátsó sarokban a najasok eléggé alibiznek, úgy látom :pompous: Nem kéne valami gólképesebb játékosra cserélni őket? ;)
 
Az alibiző csávók nem a legjobbak, de sikerélményt adnak, mert nő, mint a bolondgomba :)

Beruháztam KH/GH tesztre, lesújtó az eredmény: GH:7 KH:0. lehet, hogy azért valamit kezdeni kéne a KH-val, hogy ne ugráljon a pH le-fől, reggel este. (már azért is, mert a KH-pH táblázat nem KH 0-tól indul.)

Mától bevezetem, hogy reggel, indulás előtt és CO2 kikapcsolás környékén mérek majd pH-t. További változás, hogy holnap reggeltől Green Aqua Macro-Micro tápozás fog történni...
 
hogy ne ugráljon a pH le-fől, reggel este.

Azért mert a KH 0 az akvárium még egész jól működhet. Lásd az akváriumaink többsége.
Valamennyi ugrálás mindig lesz a napi CO2 adagolásban.

Csak emlékeztetőnek itt a chart amit a pH controllerből exportáltam otthon. Itt a profilux masina vezérli a CO2-t, de itt is simán 6.4-7 között mozgott a pH napközben.
profilux-home | Flickr - Photo Sharing!
 
Azért mert a KH 0 az akvárium még egész jól működhet. Lásd az akváriumaink többsége.
Valamennyi ugrálás mindig lesz a napi CO2 adagolásban.

Csak emlékeztetőnek itt a chart amit a pH controllerből exportáltam otthon. Itt a profilux masina vezérli a CO2-t, de itt is simán 6.4-7 között mozgott a pH napközben.
profilux-home | Flickr - Photo Sharing!

Legyen igazad, drukkoljunk együtt a parvulának. ;-)
 
by7y8e4a.jpg


@ozzy kedvességének köszönhetően néhány növénnyel gazdagodott - és ebből vajmi kevés látszik.

Újra van garnéla szaporulat, de megint csak egyet látok...
 
by7y8e4a.jpg


@ozzy kedvességének köszönhetően néhány növénnyel gazdagodott - és ebből vajmi kevés látszik.

Újra van garnéla szaporulat, de megint csak egyet látok...

Határozottan tetszik ezzel a parvulával. Szép kis minimalista aki lesz ha a növények körül ölelik a köveket! De már most is sokkal jobb mint az enyém. :D
 
Most már kezd az az érzésem lenni ,hogy ő is kint volt Japánban Viktorékkal ,csak neki nem volt kedve hazajönni,inkább maradt :).De komolyan kíváncsi lennék mi ujság veled?(n)
 
Back
Oldal tetejére