• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Linyenwa Galath, Tribute to the Source

A Linyenwa Galath az Sindarin (tünde) nyelven "öreg fát" jelent.
A Tribute to the Source az "tisztelgés a Source előtt" jelenti, utalva a kedvenc akváriumomra, ami az ihletet adta.
Mondjuk a fát már majdnem eltakarták a növények, és nem is igazán hasonlít a Source -ra, de mindegy. Névadásban sosem voltam jó.
 
A Linyenwa Galath az Sindarin (tünde) nyelven "öreg fát" jelent.
A Tribute to the Source az "tisztelgés a Source előtt" jelenti, utalva a kedvenc akváriumomra, ami az ihletet adta.
Mondjuk a fát már majdnem eltakarták a növények, és nem is igazán hasonlít a Source -ra, de mindegy. Névadásban sosem voltam jó.

Angolul megy a dolog, de "tündéül" nem tudok... :D Szóval "Öreg fa". Most már ezt is tudjuk. A "Source" pedig tényleg megérdemli, hogy mások múzsája legyen!

Üdv: Robi
 
Lassan lesz egy dilemmám, milyen halakat rakjak bele?
Valami kisnövésűt, nem túl félénket.
 
Szemből
szembol.jpg

Szeretnék valami valóban szépet létrehozni, szívesen vennék ötleteket, kritikát.
 
Szia Elith!

Lassan lesz egy dilemmám, milyen halakat rakjak bele?
Valami kisnövésűt, nem túl félénket.

Törpe rasbórák közül válaszathatsz (Boraras uropthalmoides, -bigite, merah) egy 10-15 fős csapat még szűken bele fér!

Szerintem már most is nagyon jól néz ki, a jobb lanka hiányos csak egy kicsit, oda is kéne a cubából!

Csak így tovább!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére