• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Konyhakert 73 literben :)

Szevasz N-dee !
Nagy a csend az akid körül !
Hogy állsz talán vmi. csoda készülődik vagy nincs időd ???
Otthon csak véletlenül találkozunk,de innen a távolbol is nyomonkövetem a munkásságod ;)
 
sooska972 said:
Szevasz N-dee !
Nagy a csend az akid körül !
Hogy állsz talán vmi. csoda készülődik vagy nincs időd ???
Otthon csak véletlenül találkozunk,de innen a távolbol is nyomonkövetem a munkásságod ;)

Hát, ha nyomon követtél, akkor azt is láthattad, hogy nemrég eluralkodott rajtam egy kis pillanatnyi elmezavar(hozzáteszem, érzésem szerint ez igaz a másik félre is...javítsatok ki, ha tévedek), úgyhogy per pillanat magamba szálltam és rendezgetem a gondolataimat...ja, meg időm sincs sok :)
Egyébként most ilyen:

 
Ahogy nézem, az akváriumban megnyugodtak a kedélyek. Lassan hosszútávú barátságot köthetsz ezzel az akváriummal (is) :roll:
 
Köszi srácok mindenkinek, a közhellyel élve: örülök, hogy tetszik :)

Nigro said:
Ahogy nézem, az akváriumban megnyugodtak a kedélyek. Lassan hosszútávú barátságot köthetsz ezzel az akváriummal (is) :roll:

Igen, mostanra már sokat tisztult a kép :cool:
 
Hűűű, de szép ez az aki (is) :) Irigylem azokat akiknek van tehetségük, érzékük ilyen szépet létrehozni. Gratulálok hozzá!
 
Naaaaaa, micsoda aki, nagyon szép!!! ;)
Barátom, le a kalappal, csak összehoztad. :thumbup:
Ha valaki mondaná, hogy mit tettél eme gyöngyszemmel, el sem hinném, még egyszer elismerésem. ;) :thumbup:
 
Szuperül összehoztad! Ismét beigazolódott, hogy egy jó akvakertész és a szívós természet együtt bármire képes :) ;)
 
Köszi srácok, hát én sem gondoltam volna, hogy ennyire sikerül összekaparnom :)
 
N-dee said:
Köszi srácok, hát én sem gondoltam volna, hogy ennyire sikerül összekaparnom :)

Ahogy a nevezést látom azért odaértél a végére :clap: :thumbup:
Sok sikert a versenyhez! :angel:
 
Nevezésről csak annyit, hogy a nyüves halak egész nap szépen együtt úszkálnak, de mihelyst előveszem a gépet, mindegyik megbuggyan. Szerintem direkt csinálják és rajtam röhögnek :twisted:
 
N-dee said:
Nevezésről csak annyit, hogy a nyüves halak egész nap szépen együtt úszkálnak, de mihelyst előveszem a gépet, mindegyik megbuggyan. Szerintem direkt csinálják és rajtam röhögnek :twisted:

Pózolnak :D
 
Back
Oldal tetejére