• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Konyhakert 73 literben :)

viktorlantos said:
Szuper fotók ismét gratu ;) Nem kapsz idegbajt a lebegő növényektől? Gondolom hetente halászni kell őket ;)

Hát...szaporodik, mint a gomba, de nagyon tetszenek, így marad a halászás :)
 
Nigro said:
Ez Phyllanthus fluitans?

Elvileg sima békalencse azaz Lemna minor(csak egy picivel nagyobb), ez valami "hólyagos" verzsön, de majd Szabi barátomat leinformálom vele kapcsolatban, mivel tőle kaptam és azt hiszem említette is a pontos nevét.
 
N-dee said:
Nigro said:
Ez Phyllanthus fluitans?

Elvileg sima békalencse azaz Lemna minor(csak egy picivel nagyobb), ez valami "hólyagos" verzsön, de majd Szabi barátomat leinformálom vele kapcsolatban, mivel tőle kaptam és azt hiszem említette is a pontos nevét.

Nekemis van. Az elején kb. 5-6 darab volt, most kezd kicsit szaporodni. Én szeretem, mert 60 cm-re nem igen nőnek még meg növényeim, vagy elhajlanak, így felülről is van egy kis színfolt. :)
 
Pár közeli a takarító brigádról(ők valahogy általában, méltatlanul kimaradnak a reflektorfényből :roll: ):






 
Elvileg sima békalencse azaz Lemna minor(csak egy picivel nagyobb), ez valami "hólyagos" verzsön

Kíváncsi vagyok, mert ez érdekesebb, mint a sima Lemna minor. Azt annyira nem szeressük... :)

A fotók szuperek :thumbup:
 
Nagy gratula a hónap akváriuma címhez!!! :thumbup:
Nagyon baba lett az aki. :thumbup:
Mi lesz a sorsa, megmarad vagy tényleg lesz egy új projekt??? :cool: ;)
 
Gratulálok kertész úr a ranghoz, biztos a csúnya képekért jelöltek és nem azért, mert érteni tetszik hozzá. pfff. :lol: :thumbup:
Ja és boldog András napot! ;)
 
Huhh, köszönöm szépen a váratlan és megtisztelő meglepetést, nagyon örülök neki! :thumbup: :wave:

Bocsánat, hogy nem nagyon írogatok mostanában, de rogyásig vagyunk melóval az év vége miatt(most is a munkahelyemről pötyögök :)), plusz a kisebbik csemetém is nem rég jött ki a kórházból, egy ultrabrutál gégegyulladás után.

Az aki jelen pillanatban olyan, mint egy dzsungel, hetek óta nem tudok vele rendesen foglalkozni. Kb. 3 hete cseréltem rajta vizet, ennek megfelelően a tápozás is szolidabbra lett véve(és akkor mikor épp eszembe jut), a növényeket már nagyon meg kellene nyírni, mert az alsó régió egyre kevesebb fényhez jut a mohaerdő és a M. philippinék miatt, a dekorhomokot szépen birtokba vette a parvula, meg a H. verticillata ja és tele van az aki E. vesuvius indákkal és a rajtuk lévő növénykékkel :) Szóval remélem hétvégén kicsit gatyába tudom rázni majd a dolgokat, de előtte csattintok egy képet a dzsungelről és felteszem.

Úgy terveztem, hogy két ünnep között robbantom az akit, de ez valószínű áttolódik majd a jövő évre.

Zoli(KaZe), neked meg külön köszönet a névnapi hátbapacsiért! ;)
 
Gratulálok N-dee! Névnap + legjobb napló cím!
Bocs de nem volt sok időm mostanában fórumot olvasgatni!
Növény ami úszik a víz tetején: Spirodela polyrrhiza ha nem tévedek!
 
Szia!

Először is gratu ;) !
A macro képek borzasztóan jók :clap: !
sajnálom, hogy szétszeded.... ez volt a kedvenc akvám :(
 
Back
Oldal tetejére