• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kifutó ADA termékek, amit már nem tudunk hozni

viktorlantos

Alapító
Admin
Már egy ideje vártam ezzel a bejegyzéssel, mert a központi elosztó töketlenkedése miatt kétkedve fogadtam a hírt.
Most viszont második újrarendelésünk alkalmával is szembesültünk vele, hogy néhány terméket nem forgalmaz tovább az ADA.
Ez most arról szól, hogy a jobban pörgő termékekre koncentrálnak, vagy arról, hogy néhány kivezetett termék helyett mást adnak majd, ezt még nem tudom.
Korábban is megfigyelhető volt, hogy az ADA néhány új terméket bejelentett másokat beszüntetett. Ez önmagában rendben is van.

Az idő majd eldönti igazak e a központ állításai, és hogy lesznek e termékek amik pótolják a beszüntetett dolgokat. A talajoknál korábban is volt forgás.

A lista amiről jelenleg tudok:

104-071 Forest Sand - Orinoco (2kg)
104-073 Forest Sand Xingu 2kg
104-075 Forest Sand - Branco (2kg)
106-501 Aqua Gravel S 2kg
106-502 Aqua Gravel M 2kg
106-503 Aqua Gravel L 2kg

Ezek alapján úgy néz ki, hogy a készlet lefogyásunk után a forest sand-ből már nem tudunk rendelni. Aki ilyet szeretne, szeretett volna érdemes lecsapni a megmaradt készletekre.
 
Korábban beharangozott dekor homokok valóban kikerülnek az ADA kínálatából:

Forest Sand - Orinoco
Forest Sand Xingu
Forest Sand - Branco

Helyettük más dekorok jönnek hamarosan. Sajnos ezekből már nálunk sincs raktáron.

Amit viszont még levesznek a palettáról az a Palm Net. Aki ki akarja próbálni nálunk még kapható raktárról.
 
Back
Oldal tetejére