• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Interzoo 2010

Üdv újra itthon!

Azért remélem abból a "pár" képből még egy-kettőt mi is megismerhetünk, miről is maradtunk le az idei évben.

Előre is köszi!
 
Mai nap izgi volt. Szereztünk pár emlék fotót is ezek közül az emlékezetesebbek:

4609934354_29fe7a6570_o.jpg
(Key, Oliver, Nigro, Viktor)

Oliver Knott jó arc volt mint mindig. Kis beszélgetés után volt olyan kedves, hogy fotózkodott velünk az egyik akváriuma mellett.

4609934876_e58336fc90_o.jpg
(Key, Nigro, George, Viktor, Dan, Graeme)

Találkoztunk az angol aquascaping fenegyerekeivel. George Farmer, Dan Crawford a UKAPS-ról és Graeme Edwards a Green Machine-től. Jó arcok még mindig.

Felipe Oliveira-val sajnos nem sikerült összefutni. Ő az ELOS körül volt megtalálható. Pedig jó lett volna egy pacsit adni neki is....
 
Pár érdekesség még...

EHEIM. Nincs nála jobb. A kiállításon gigantikus standjukkal és izlésesen megtervezett paravánjaikkal és berendezéseikkel adták tudtára a világnak, hogy ők még mindig az elit. Megnéztünk minden gyártót aki számít a témában. Gagyi kínaiaktól, a nevesebb márkákig mindent. Megnéztük Kotobuki szűrőket is. De közelébe sem érnek egy jobb EHEIM-nek. A Tropica csak prof 3-as szűrőket használt. Még a növényes konténerük alatt is. Ebben a témában ők voltak a number 1

4609439817_06cdf1439a_o.jpg

4609385527_5cc77ffa0b_o.jpg

4609993430_4b0af7a0cf_o.jpg

LED. Végigjártuk a standok nagy részét. Mindenféle LEDet megnéztük. Az angol AquaRay LEDeket is. Itt épp ez látható

4609995528_3c893a3fed_o.jpg

De a király, a LEDes lámpatestek mindent vivője a Vitrea volt. Igazi kuriózum bombasztikus fényerővel. Öröm volt nézni alatta a profin berendezett akváriumokat.

4609385999_baa439336a_o.jpg

Tropica dobozos növénykéi...

4609383927_9be6d09e1b.jpg

Egy Tropica növénytank

4609992242_12dba787b8_o.jpg

Az új Koralia

4609994144_8d89576ab5.jpg
 
Növény témában két nagy termesztő képviseltette magát. A Tropica és az Anubias. Mindkettő szép növényekkel, de a Tropica többet költött a megjelenésre. Láthatóan mindkét cégnek fontosak a növényes akvaristák ezért a szakma krémjét próbálták megkörnyékezni, hogy a demo akváriumok a legszebbek legyenek....

ilyen volt ilyen lett... 3 hónap alatt

4610214366_e5dd59c7ae_o.jpg

akril. sziló nélkül iszonyat tisztán...

4609605969_e1c974c53d_o.jpg

a Tropica demo akváriumait hónapokkal ezelőtt rakták össze Dániában Georgeék. Az akvárium Tropica tápokon nevelkedett és a kiállításra autóval vitték őket Dániából.
A szállítás előtt leeresztették a vizet bennük és kitömték ujságpapírral... Így teljes pompájukban jutottak el a kiállításra. :thumbup:

4609605537_911c04d1dc_o.jpg


4610065512_ffd45d15a9_o.jpg

Részemről ennyi volt a fotókból. Biztosan sokat szemezgetünk majd a fotózott témákból a következő napokban hetekben is.

Stílusosan egy koccintással zárom a tegnapi vacsoráról...

4609455985_fd53abac5f_o.jpg

Interzoo 2010 még mindig a legjobb ilyen jellegű kiállítás... :thumbup:
 
tipego said:
Hát ez nem semmi! Jövőre jó lenne megnézni. Jut eszembe! Viktor, nem szerveztek jövőre egy buszos utat? Szerintem egy busz biztos tele lenne, ha megfelelő az ár. Indulhatna úgy, hogy reggel nyitásra ott legyünk, aztán délután meg vissza. Az indulási pont meg valahol Budapest külső részén egy őrzött parkolóból, ahol a vidékről jövők ott tudják hagyni a kocsikat. Én mennék! Vélemény?
És most várjuk a sok-sok fotót!
Üdv

Az Interzoo és a legtöbb nagy volumenű kiállítás 2 évente van csak. Interzoo legközelebb 2012-ben lesz. Volt valami buszos lehetőség most is, az akvaristán hírdették, de a nagy lelkesedés ellenére nem hogy 1 busznyi, de ha jól tudom 4-5 ember jelentkezett max. Így nem volt buszozás. Egyébként sem tudom hogyan mentek volna be a "kirándulós" látogatók, mert a kereskedőket is ellenőrizték a beléptetéskor. A kiállítás csak kereskedőknek szólt. Iszonyat sok gyártó próbált mindent megtenni a kereskedők kegyeiért. :thumbup:
 
2.jpg


Na ki találja ki, hogy úszkál tengeri és édesvízi hal egy medencében? :)
 
Nigro said:
2.jpg


Na ki találja ki, hogy úszkál tengeri és édesvízi hal egy medencében? :)
a tengeri hal mű? mert hátul az a három tengeri olyan mintha azon a poszteren lenének :)
 
ngabko said:
szerintem az akván feltünő dupla a megoldás, vagyis dupla akvárium egy sós+édesvizi egymás mögött

Bizony, ott a pont! :thumbup:

Annyira ügyesen választották ketté az akváriumot keresztben, hogy csak második nap jöttünk rá a turpisságra, mert akkor már látszott az aljzaton a "csalás" ;)
 
Nigro said:
ngabko said:
szerintem az akván feltünő dupla a megoldás, vagyis dupla akvárium egy sós+édesvizi egymás mögött

Bizony, ott a pont! :thumbup:

Annyira ügyesen választották ketté az akváriumot keresztben, hogy csak második nap jöttünk rá a turpisságra, mert akkor már látszott az aljzaton a "csalás" ;)
Milyen érdekes, hogy magyarul is ezt jelenti a cég neve "dupla"!?
Lehet véletlen?
Vagy tudnak magyarul vagy magyar cégről lenne szó?
http://www.dupla.com/
 
Miközben lapozgattam a fényképeket, találtam két grátisz fotót:
Ő a Juwelnél nézett "mélyen" a kamerába :roll:

59.jpg


Őt pedig akkor találtuk, amikor Szentgyonek kerestünk csoda garnikat a Caridina újságban :twisted:

61.jpg
 
Azt hiszem én is ezért vettem EHEIM akváriumszettet, mert olyan "szép" volt ;)
Csak amikor itthon összeraktam döbbentem rá, hogy a bal oldali kiegészítő nem szériatartozék.... :lol:
 
Back
Oldal tetejére