• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IIAC Contest

Ide is bedobnäm a 2 akim nevezeset!Ide mäs fotoval kell nevezni?Mert ez nem tämogatott verseny!Vagy?
 
2015 IIAC contest application confirmation letter
Dear Zoltán Balázs ,
Thank you for applying 2015 IIAC contest. We’ve confirmed your application and photo are correct.
Your application is now complete.
Please remember every participant can upload only 5 works, only the first 5 works will be qualified to enter the contest.
En is neveztem ide is,de en nem kaptam vissza igazolo emailt!Neked egyböl küldtek?
 
most néztem az első levelet rögtön a regisztráció után, a másodikat egy nap múlva, hogy minden rendben a nevezéssel
 
11890021_391990040999608_6135215473970006860_o.jpg
 
Ez a verseny már most rekorder!! A világ első akvakertész versenye amire Japánok nem neveztek!!! Egyedülalló!!!! :):D:D:D:)

Bojkottálták biztos :D

Először én is erre gondoltam. De ahogy ismerjük őket ők sehol máshol nem indulnak. AGA stb is mentes ettől a sok Japán nevezéstől.
Egy részénél a nevezőknek biztos ott a szándékosság, de a többség egyszerűen nem nevez japánon kívüli versenyre.

Nekem kb az a feeling amikor Tokyoban elmész egy újságárushoz és minden újság japánul van. Egy nyamvadt angol nyelvű magazint nem találni. Pedig mindig van egy ilyen rész a legtöbb helyen a világban.
Legalább a legnagyobb magazinok ott vannak ilyen formában. De ott semmi :) Japán vagy Japán lehet választani :)
 
Tegnap sajnos nem tudtam reagálni, de a 20 magyar nevezés nagyon szép! (y)

A mezőny másik fele lemorzsolódott.

Ki miért nevezett vagy nem nevezett erre a versenyre?
 
En ide is neveztem!Nagy büszkeség lenne ha bekerülnek az első 50-be.Mert ezeket biräljäk el,és jó lenne tudni,hogy esetleg min kellet volna változtatni egy előkelő helyezéshez!Tanulni,tapasztalatot szerezni,es legfőképp elvezni e gyönyörű hobbi szépséget!
 
Sziasztok!

Ma kaptam mailt az IIAC Team- től. A lényeget értem (azt hiszem): top 50!:cigar::couchpotato:
Egy jó angolos segíthetne...(y) Mit csináljak, vagy mit ne október 5- ig??? A Google translate most nem a barátom...
Szóval segítség Kollégák!!!:banghead:

Dear Andras Peter,

Thank you for participating in ISTA International Aquascaping Contest. Congratulation, you are in the Top 50 list!

We are now working on our “Work Collection”, please provide your photo (not tank’s photo, your profile photo) and a brief comment of your tank, we will put these information in our book. Since we are on a very tight schedule, please send us the photo and comment before October 5th.

Furthermore, we will have a ceremony on November 5th in CIPS Shanghai, our judges will be there to share their ideas and comments. It would be our great honor to have you there. Please let us know if you can come to the ceremony, thank you.

See you next year!
IIAC service team
 
Már szerintem mindent értek, mert most vettem észre hogy van csatolva melléklet is, benne a pontos helyezéssel! Erről nem beszélhetek október 5- ig és a képet nem tehetem közzé???
Köszi a segítséget, a fordítást!(y)
 
Sziasztok!

Ma kaptam mailt az IIAC Team- től. A lényeget értem (azt hiszem): top 50!:cigar::couchpotato:
Egy jó angolos segíthetne...(y) Mit csináljak, vagy mit ne október 5- ig??? A Google translate most nem a barátom...
Szóval segítség Kollégák!!!:banghead:

Dear Andras Peter,

Thank you for participating in ISTA International Aquascaping Contest. Congratulation, you are in the Top 50 list!

We are now working on our “Work Collection”, please provide your photo (not tank’s photo, your profile photo) and a brief comment of your tank, we will put these information in our book. Since we are on a very tight schedule, please send us the photo and comment before October 5th.

Furthermore, we will have a ceremony on November 5th in CIPS Shanghai, our judges will be there to share their ideas and comments. It would be our great honor to have you there. Please let us know if you can come to the ceremony, thank you.

See you next year!
IIAC service team

Kérnek rólad egy fotót és pár sort az akidról amit beraknak a versenyről készült könyvbe. Valamint szívesen látnának november 5- én a díjátadón shanghaiban és kérik hogy szólj ha jössz.
 
Back
Oldal tetejére