• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IIAC Contest

viktorlantos

Alapító
Admin
Egy új verseny az ISTA szervezésében. A díjak túlzónak tűnnek ha jól látom 16 ezer dolcsi!!! a főnyeremény 10 ezer dollár. De láthatóan a cég szeretne a figyelem középpontjába kerülni.

Bíráknak beszervezték a legnagyobb neveket.

5 akváriummal nevezhetsz max. Akváriumonként 1 fotóval.

Feb 1-Júli 31-ig tart a nevezés. És év végén lesz a party.

IIAC

Első verseny drukkolunk a szervezőknek, hogy jól sikerüljön.

A verseny nemzetközi úgyhogy mindenhonnan várják a nevezéseket.
 
Ahogy írják csak idei akváriumokkal lehet nevezni.
Participants can upload up to five works, as long as the works are made this year,
 
Szerintem egyik versenyen sem zártak ki ilyenért senkit. Én gondolkodom rajta, hogy elindítom az akit, max kizárnak. :D
 
Egy új verseny az ISTA szervezésében. A díjak túlzónak tűnnek ha jól látom 16 ezer dolcsi!!! a főnyeremény 10 ezer dollár. De láthatóan a cég szeretne a figyelem középpontjába kerülni.

Bíráknak beszervezték a legnagyobb neveket.

5 akváriummal nevezhetsz max. Akváriumonként 1 fotóval.

Feb 1-Júli 31-ig tart a nevezés. És év végén lesz a party.

IIAC

Első verseny drukkolunk a szervezőknek, hogy jól sikerüljön.

A verseny nemzetközi úgyhogy mindenhonnan várják a nevezéseket.
Meg egy igeretenek induló verseny!Lehet először az Ialpc versenyre kell nevezni és utána meg ide!I
 
Azt néztem még a minap, hogy a sok és erős szakmai zsűri ellenére a szabályzat szerint levágják a leggyengébb és legerősebb pontozást. Így egy sokkal kiegyensúlyozottabb végeredmény születhet.
Egy ilyen dolog nálunk is átrajzolta volna a sorrendet. (y)
 
Azt néztem még a minap, hogy a sok és erős szakmai zsűri ellenére a szabályzat szerint levágják a leggyengébb és legerősebb pontozást. Így egy sokkal kiegyensúlyozottabb végeredmény születhet.
Egy ilyen dolog nálunk is átrajzolta volna a sorrendet. (y)
Miért is!Szerintem a zsűri joga értékelni,vagy pozitív vagy negatív pontozással.De minden verseny más!Remélem ez nem olyan verseny mint az AGA,ahol nem derül ki,hogy melyik helyen végzett egy akvárium.
 
Miért is!Szerintem a zsűri joga értékelni,vagy pozitív vagy negatív pontozással.De minden verseny más!Remélem ez nem olyan verseny mint az AGA,ahol nem derül ki,hogy melyik helyen végzett egy akvárium.

Hát nem tudom.

Ha mindenki 5 akváriummal nevezhet és milliós nyereményekkel dobálóznak akkor sanszos, hogy akár több ezer akvárium is érkezhet.
Ebből a szervezők 50 akváriumot kiválasztanak. Igen CSAK 50-et.
Ezt az 50-et fogja lepontozni a zsűri

2015IIAC
 
2015 IIAC contest application confirmation letter
Dear Zoltán Balázs ,
Thank you for applying 2015 IIAC contest. We’ve confirmed your application and photo are correct.
Your application is now complete.
Please remember every participant can upload only 5 works, only the first 5 works will be qualified to enter the contest.
 
Back
Oldal tetejére