• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AZ első meseszép! A sok zöld miatt és a homályos mesevilág miatt észre sem veszi az ember az algás anubiasokat elől vagy az algákkal teli parvulát és marsileát. Na hol is van a pontozósapkám? :) Azért gyönyörű darab kétségtelen.

A másodikból megnéznék egy nagyobbat. Kicsit olyan PS szaga van. Főleg a vörös növények néznek ki természetellenesen. Itt azért is kételkedek a vörös ilyen szintű alkalmazásában mert a háttér csapnivaló. Nem tud nyírni a gyerek. És akkor betesz egy ilyen vörös cuccot. A kontúrján látszik hogy kamu.

Lehet tévedek, de ha így lett 189 akkor jó magyar mondás szerint sz***jon sünt :)

Szeretném úgy látni az akváriumot, ahogy Te! :whistle: Hogy kellett volna nyírnia szerinted?
 
Szeretném úgy látni az akváriumot, ahogy Te! :whistle: Hogy kellett volna nyírnia szerinted?

Mondjuk természetesre, esztétikusra?

A vörös növényeken érezni valamiféle rendszert. Még mindig azt gondolom, hogy a vörös valamilyen trükk. De pusztán az utólag beszúrt növénnyel nem lehetne ennyi részletet adni az akváriumnak ilyen szépen.

A háttérrel nem foglalkozott. Szerintem HM ami hátul van. Ez a legkönnyebben nyírható növény, amit ha egyenesre nyírsz oda a természetesség. De bárhogy nyírod mindig jól néz ki a növény.

Mondjuk itt egy szebben nyírt akvárium. Igaz a bal oldali rotala nyírása itt is megbontja a természetes érzést.

tumblr_ml86b2UCeN1s3c1oao1_1280.jpg
 
Mondjuk természetesre, esztétikusra?

A vörös növényeken érezni valamiféle rendszert. Még mindig azt gondolom, hogy a vörös valamilyen trükk. De pusztán az utólag beszúrt növénnyel nem lehetne ennyi részletet adni az akváriumnak ilyen szépen.

A háttérrel nem foglalkozott. Szerintem HM ami hátul van. Ez a legkönnyebben nyírható növény, amit ha egyenesre nyírsz oda a természetesség. De bárhogy nyírod mindig jól néz ki a növény.

Mondjuk itt egy szebben nyírt akvárium. Igaz a bal oldali rotala nyírása itt is megbontja a természetes érzést.

Világos, köszi!
 
Minden brazil, minden evben, "ugyanazzal" a scape-el, ugyanugy a top100ban... Es meg mindig ledobom a szijat toluk.
 
Minden brazil, minden evben, "ugyanazzal" a scape-el, ugyanugy a top100ban... Es meg mindig ledobom a szijat toluk.

És ne legyen igazam, de ha megint egy eltorzított képpel érte el az eredményt akkor elmehet a .....

A muki előző fotója is egy széttorzított kép volt. Valahogy a mostaniról is ez ugrik be. Miért pattantak rá a brazilok arra, hogy eltorzítanak mindent? És a pontozók ez miért nem büntetik?

Az akvárium enélkül is szuper lenne csak a nem létező perspektíva hiánya miatt lehet csak átlagosak közé férne be.
 
Pontosat sajnos nem tudok, de
  • A táp az akvárium mellett kis táp 50-100grammos :)
  • Serpa az akváriumban és a staurogyne jó kiinduló alap lehet
  • A fénycső foglalat alapján 4x24T5
Tehát 80x45x40 :)

pff :)
Azt a profi mindenit neki :) Mint a Sherlock sorozatban (az angol).

A h/m arányt kevésnek véltem a becslésedben, a bútoros képen az akváriumot körülvágtam, ~760x480 pixel ! Szóval ha nem 50 magas, akkor a hossz inkább csak 75 :) A következő lottómat (~2 db/év) Te töltöd ki!
Pff :D
 
Azt a profi mindenit neki :) Mint a Sherlock sorozatban (az angol).

A h/m arányt kevésnek véltem a becslésedben, a bútoros képen az akváriumot körülvágtam, ~760x480 pixel ! Szóval ha nem 50 magas, akkor a hossz inkább csak 75 :) A következő lottómat (~2 db/év) Te töltöd ki!
Pff :D

jaja jól elírtam 80x40x45 ezt akartam eredetileg :)

Lottóval sosem nyertem, csalni nem tudok :) puskázni a suliban 1x puskázam azonnal karó.
Szal tipikus balek :) :D
 
jaja jól elírtam 80x40x45 ezt akartam eredetileg :)

Lottóval sosem nyertem, csalni nem tudok :) puskázni a suliban 1x puskázam azonnal karó.
Szal tipikus balek :) :D
A 45-ös magasságot ráértettem, át is siklottam felette.
Sherlocknak is hasonló gyerekkort képzelek :) aztán mégis leborult zsenije előtt egy világ és sehol nem maradtak titkok.
 
Back
Oldal tetejére