• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sajnos idén nem tudtam indulni technikai okok miatt -valójában ellenem volt a világ- (nano akvárium kilyukadt, a nagy meg még mindig készülget), de talán jobb is, hogy így alakult. Az idei (eddig elérhető) eredményekkel nem nagyon értek egyet. Balázs akváriumát és hugóé-t kiemelném a sorból. Nem értem a helyezésüket, top 200-ba valóak, bár a magyarok közt idén legjobbnak nevezett akvárium helyezésével ismét nem értek egyet. Valószínüleg lehagytak egy 0-t a zsűrik. :)

Gratulálok a többieknek az eredményekért! :)
 
Sajnos idén nem tudtam indulni technikai okok miatt -valójában ellenem volt a világ- (nano akvárium kilyukadt, a nagy meg még mindig készülget), de talán jobb is, hogy így alakult. Az idei (eddig elérhető) eredményekkel nem nagyon értek egyet. Balázs akváriumát és hugóé-t kiemelném a sorból. Nem értem a helyezésüket, top 200-ba valóak, bár a magyarok közt idén legjobbnak nevezett akvárium helyezésével ismét nem értek egyet. Valószínüleg lehagytak egy 0-t a zsűrik. :)

Gratulálok a többieknek az eredményekért! :)


Hát én azért gratulálok annak is akinek szerinted egy nullát hozzá kellene írni a helyezéséhez, a lehetőség mindenkinek adott van aki tud élni vele
és van akinek csak a szája jár aztán kifogásokat keresget hogy miért is nem.
Talán neked is lehetne villantanod valamit a kritikán kívül, hiszen még szerintem a verseny képet sem láttad! Ja és gondolom hogy akik a döntést
meghozták ebben a versenyben legalább annyira (de talán picit jobban is) járatosak akvárium építés tern mint Te.
Egyébként gratulálok mindenkinek aki nevezett az elért eredményéhez!
 
Hát én azért gratulálok annak is akinek szerinted egy nullát hozzá kellene írni a helyezéséhez, a lehetőség mindenkinek adott van aki tud élni vele
és van akinek csak a szája jár aztán kifogásokat keresget hogy miért is nem.
Talán neked is lehetne villantanod valamit a kritikán kívül, hiszen még szerintem a verseny képet sem láttad! Ja és gondolom hogy akik a döntést
meghozták ebben a versenyben legalább annyira (de talán picit jobban is) járatosak akvárium építés tern mint Te.
Egyébként gratulálok mindenkinek aki nevezett az elért eredményéhez!

Szabi, te nem indultál esetleg? Mostanában nem láttam akváriumot tőled (a régi azért bevésődött!), vagy csak vak vagyok? :)
 
Hát én azért gratulálok annak is akinek szerinted egy nullát hozzá kellene írni a helyezéséhez, a lehetőség mindenkinek adott van aki tud élni vele
és van akinek csak a szája jár aztán kifogásokat keresget hogy miért is nem.
Talán neked is lehetne villantanod valamit a kritikán kívül, hiszen még szerintem a verseny képet sem láttad! Ja és gondolom hogy akik a döntést
meghozták ebben a versenyben legalább annyira (de talán picit jobban is) járatosak akvárium építés tern mint Te.
Egyébként gratulálok mindenkinek aki nevezett az elért eredményéhez!

Rendben, akkor lyukas akváriummal, hogy induljak egy versenyen, ez nem kifogás ez csak tény.
Nyilván nem vagyok olyan jártas az akvarisztikában mint a zsűri tagok, de egy két dolgot akkor se értek.
Az akvárium 80%-a riccardia( ha szeretnéd tudni, honnan került bele egy vödörnyi riccardia privbe elárulom), a fák az egekig mohásítva, amit szintén nem értek, hisz a természetben még ilyet nem láttam soha. Az akvárium kb egy 1-2 hónapos ha lehet. Szvsz, ha nem is tudom zsűri szemmel véleményezni, hobbistaként látok benne sok hibát.
Mielőtt bárki fejében megfordulna nem az irigység szól belőlem, egyszerű észrevétel/vélemény volt csupán. :)
 
És akkor Adam akváriuma.

Szerintem zseni volt a tervezés, a gyűjtögetés, az építés.
És nagyon jó pillanatban volt fotózva is az akvárium, de!.......
Adam azt a koncepciót találta ki, hogy egy vihar utáni állapotot fotóz be. És a fények is egy ilyen jelenséghez vannak igazítva. Talán a neve is ez lett az akváriumnak After the storm ha jól emlékszem.

Egy ilyen történést magyarázni kell és ha a pontozó nincs ott, nem látja, nem veszi a lapot, akkor az akvárium sem fog jól szerepelni hiába volt minden.
Szerintem itt is ez történt és ezért sem tudott előkelő helyen végezni.

13909326_10154387131232459_7079125044599334241_o.jpg
 
És akkor Adam akváriuma.

Szerintem zseni volt a tervezés, a gyűjtögetés, az építés.
És nagyon jó pillanatban volt fotózva is az akvárium, de!.......
Adam azt a koncepciót találta ki, hogy egy vihar utáni állapotot fotóz be. És a fények is egy ilyen jelenséghez vannak igazítva. Talán a neve is ez lett az akváriumnak After the storm ha jól emlékszem.

Egy ilyen történést magyarázni kell és ha a pontozó nincs ott, nem látja, nem veszi a lapot, akkor az akvárium sem fog jól szerepelni hiába volt minden.
Szerintem itt is ez történt és ezért sem tudott előkelő helyen végezni.

View attachment 15702

Pedig bármelyik fotón vagy videón eszméletlen volt. De sajnos ez tényleg nem a legjobb kép róla :oops:
 
Élőben sokkal jobb volt!Két szer is láttam,sajnálom,hogy nem előrébb végzett!A foton nem latszik,hogy ez egy óriás aki!
 
Hát én azért gratulálok annak is akinek szerinted egy nullát hozzá kellene írni a helyezéséhez, a lehetőség mindenkinek adott van aki tud élni vele
és van akinek csak a szája jár aztán kifogásokat keresget hogy miért is nem.
Talán neked is lehetne villantanod valamit a kritikán kívül, hiszen még szerintem a verseny képet sem láttad! Ja és gondolom hogy akik a döntést
meghozták ebben a versenyben legalább annyira (de talán picit jobban is) járatosak akvárium építés tern mint Te.
Egyébként gratulálok mindenkinek aki nevezett az elért eredményéhez!

Hallottál már a "vélemény" fogalmáról? Költői kérdés.. :)
 
@viktorlantos Viktor, 2014-ben, vagy '15-ben az általad linkelt képeken rajta volt a méret is. Ezeken miért nincs? Vagy valahol lehet bármilyen technikai infot szerezni az akváriumokról?

Off ebben a topikban, de Balázs "kristályosa" techben változott valamit a "Before..." setup óta? Amikor márciusban Nálatok jártam elfelejtettem benézni a szekrénybe :( :)
 
@viktorlantos Viktor, 2014-ben, vagy '15-ben az általad linkelt képeken rajta volt a méret is. Ezeken miért nincs? Vagy valahol lehet bármilyen technikai infot szerezni az akváriumokról?

Off ebben a topikban, de Balázs "kristályosa" techben változott valamit a "Before..." setup óta? Amikor márciusban Nálatok jártam elfelejtettem benézni a szekrénybe :( :)
Meg nincsenek kint a hivatalos fotok, oktoberben lesz eredmenyhirdetes, azokon lesznek meretek.

A fenti akvarium technikaja valtozatlan.
 
Back
Oldal tetejére