• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Sziasztok!

Megkérdem itt is, hátha valakinek lenne ezzel tapasztalata: wabinál bevált kínai csodamagos gyep akváriumban, vízzel feltöltve is életképes vagy ott berohad?
 
Sziasztok!
Megkérdem itt is, hátha valakinek lenne ezzel tapasztalata: wabinál bevált kínai csodamagos gyep akváriumban, vízzel feltöltve is életképes vagy ott berohad?
Akkor itt is megírom hogy mindenki tanuljon belőle,ne rakjon senki víz alá ilyet.Kezelhetetlen lesz.
Ebből is meg kell venni a minőségi zselés egyedeket azzal nem lesz mellélövés.
 
Elrettentésnek [emoji16] igen ami kinőtt az a kínai magocska amit glosso méretben publikálnak [emoji39]View attachment 67739
Igazából szép. :ROFLMAO: Egy 2-3000 literes akváriumban talán el is menne előtéri növénynek. :D Nálad legalább kinőtt valami, sokaknál olvastam, hogy kimosódott a talajból a mag, és még hetekkel később is szedegette innen-onnan a maradványokat.
 
Utoljára módosított:
:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:
Az ilyeneket miért rejtegeted? Tessék gyakrabban mutogatni, és másoknak is kedvet csinálni vele, hogy vágjanak bele a wabizásba!(y)
Ebbe már spriccelni sem lehet lassan, mert már egy vízcsepp sem fér bele!
Nagyon durva és őrült szép.:notworthy:
Köszike
Igazábol én is itt tőletek kaptam kedvet csinálni egy ilyet is,már kicsit zizinek néznek itthon,de segítenek spricnizni is:)
Majd egyszer megnyírom hátha megtalálom a köveimet is.
 
Back
Oldal tetejére