• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hajdúsági növényguruk

Szia Jannus!
csak nem megy ez a képfeltöltés.feltöltöttem elvileg,de azt se tudom milyen néven,hova...nekem nem áll össze.amit meg írtál 'link'-nél meg valami URL-t kér.ha adsz egy email címet,arra átküldhetem.vagy valami még részletesebb segítséget.
 
Sziasztok, beindult a kerós szezon, nem sok időm volt fórumozni. Szépek a garnélák,egyszer jó lenne tartani egy kissebb csapatot nekem is.
 
@jannus333 kolléga "unszolására" csatlakozom a "Hajdúsági növényguruk"-hoz. Ez annak köszönhető, hogy már 2x kisegített növénnyel teljesen önzetlenül, teljesen ingyen.Ezt nagyon szépen köszönöm részéről.Biztos lesz rá alkalom, hogy ezt viszonozzam számára...De innentől kezdve legalább ha valami hasznos holmi/növény/élőlény van/lesz eladó/elvihető akkor hamarabb fogok róla értesülni...
 
@jannus333 kolléga "unszolására" csatlakozom a "Hajdúsági növényguruk"-hoz. Ez annak köszönhető, hogy már 2x kisegített növénnyel teljesen önzetlenül, teljesen ingyen.Ezt nagyon szépen köszönöm részéről.Biztos lesz rá alkalom, hogy ezt viszonozzam számára...De innentől kezdve legalább ha valami hasznos holmi/növény/élőlény van/lesz eladó/elvihető akkor hamarabb fogok róla értesülni...
Egy bemutatkozás is elég lett volna..... De jól esett köszi... Szép napot mindenkinek.
 
Sziasztok!
Hajdúböszörményi vagyok most kezdtem el egy növényes társas akváriumot üzemelni! 100 liter 0, 5w /liter
easy carbo + akva garden folyékony tap.
Tündérhínár valisneria valami moha és még egy nem is tudom milyen növény.Ja és két crypto! lassan éledeznek a növények bár eléggé megviselte őket a beköltözés!
 
Utoljára módosított:
Helló köszönöm szépen! Beugrok 8 körül gondolom akkor már nyitva vagytok. A sarki kerékpár boltban dolgozol?
 
Helló jannus! Kicsit szeretnék többet megtudni a red cherry garnélákról ha jól láttam neked is van. Inkább arra lennék kíváncsi hogy kisebb halakkal tartható? ramirez i sügérrel esetleg? mert nekem van egy pár belőlük 100 literben
 
Helló jannus! Kicsit szeretnék többet megtudni a red cherry garnélákról ha jól láttam neked is van. Inkább arra lennék kíváncsi hogy kisebb halakkal tartható? ramirez i sügérrel esetleg? mert nekem van egy pár belőlük 100 literben
Hát szerintem a tőlük szóló topit nézd át, de sügérböl van a rami is és szerintem nem. De ha gondolod adok pár "ömkéntest".
.....
 
Back
Oldal tetejére