• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hajdúsági növényguruk

Biztos hogy DIY lámpát csinálsz? Nekem is led van de annyiba volt mint egy qvad lámpa..... fogyasztásra is van vagy 40w 86literre de én már bánom 2,5 éves és mostmár láthatóan csökkent az ereje, na meg nem gyári a kinézete. 14000 már jó lámpát veszel 2*24w vagy ha nagyott akarsz pirítani 4*24w 28000.- körül
Hááát...már nem sok kell a befejezéséhez, aztàn majd kiderül mit tud. Ha kész beposztolom ide!
 
Hááát...már nem sok kell a befejezéséhez, aztàn majd kiderül mit tud. Ha kész beposztolom ide!
Nem lesz az rossz feltétlen, nekem nem jött be.... a "'szinvilágra figyelj majd mivel nálam amikor beraktam egy sima melegfényű neont a ledek mellé (hideg-meleg vegyesen) sokkal "mélyebb, űdébb zöld lett minden. Na nem okoskodom majd beszámolsz milyen lett.
 
lehet nem kéllene a tesztnek hinni.. amúgy milyen teszt?

co2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ez volna az.
 
Mert, akkor nem mutatja a megfelelő színárnyalatot, ha nincs felhígítva 4 dHK oldattal. De ez csak egy tipp!
 
co2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ez volna az.
Ehem, nekem is ez van, egyszer volt lime-zöld de akkor már a halak erősen pipáltak..... sok mindent olvasni hogy akiviz vagy 5nk víz kell bele meg a reagensből 5 csep stb. Nekem akivíz van benne meg 3 csep reagens (nekem ennek az aránynak olvashatóbb a szine)és csak haragos zöldre vált, de akkor tudom hogy minden rendben van. Sajna mint sok mindent ezt is ki kell tapasztalni, figyelni a halakat, növényeket közben stb. Esetleg rakj fel egy difit és rakd felé hogy egyáltalán jó e a reagens vagy pohárba tegyél vizet meg pár csepp reagenst aztán csepegtes bele v.mi savasat (ecet, citromlé) ha változik a szine elvileg jó a reagens. Gondolom az áramlás meg megvan az akiba hogy jusson a co-bol minden fele.....
 
Egyből" haragos zöldre"
még nem tudtam lime zöldet csinálni belőle,azt hittem hogy a külső reaktoral jobb lesz de nem vettem észre. :(

Szerezz be normális reagenst mert ez így elég félrevezető! Szerencsére nem olyan drága, hogy ezen spóroljon a növényfej :)
 
Back
Oldal tetejére