• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2019 - HOGYAN TOVÁBB?

Indulnál egy magyar versenyen a következő hónapokban?


  • Total voters
    51
Tegnap azaz ma hajnal kettőig toltuk a melót. Ma reggel 8-tól már megy minden szal egy picit kettéáll a fülem :) És még mindig nem tudtam kikapcsolni.
De azt hiszem múlt évben volt olyan kezdeményezés, hogy akinek nincs segítsége feldobja fórumra, hogy valaki segítsen. És így elég sok embernek tudtunk közösen segíteni. Idén ez elmaradt.
Na, ez nekem kimaradt. Nem figyeltem elégé a órán. Ezt most úgy veszem hogy, ülj le 1.:)
 
70 körül. Még át kell nézni, hogy minden nevezés megfelel e a kritériumoknak.
Miért HAC 2019 a topic címe? Meg igazából a verseny címe? Így kimaradt a sorrenból a 2018-as szám.

2013 - 64 + 21 nevező volt, de frissebbet nem találtam a google-ben mert nem cachelte az ajaxos újabb motort. 2013-hoz képest kicsit csökkent.
 
Nekem nem titkos azzal az akvával versenyeztem ami itt van a commentem alatt a piros. De tapasztalat minden szempontból hiányzik. Iaplc-re 2 hónaposan neveztem ami kevés. HAC-ra 10 hónaposan ami sok. Fenéért nem tudtam fotózni egy 3-3,5 hónapost nem tudom. IAPLC-n 980 körüli voltam, ha tízet javítok hac-on már jó vagyok. :D :D
 
Nem olyan egyszerű, vagy egyértelmű, utolsónak sem lenni.
Lehet hogy Viktor-ék kellene csináljanak olyat is hogy ki a nyertes , visszafele nézve. Természetesen, miután lezajlott a legjobb nyertesek.:)
 
Nem olyan egyszerű, vagy egyértelmű, utolsónak sem lenni.
Lehet hogy Viktor-ék kellene csináljanak olyat is hogy ki a nyertes , visszafele nézve. Természetesen, miután lezajlott a legjobb nyertesek.:)
Szerintem poén lenne, meg eredeti (hungaricum), mert szerintem még ilyet nem csinált senki.
 
Back
Oldal tetejére