• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2012 - Akvakertész verseny

Mivel indulsz az idei HAC versenyen?


  • Total voters
    81
  • Poll closed .
Pontosan melyik hónapban és hányadikán lesz a verseny és meddig lehet beküldeni a fotókat?
Köszi!
 
Most nézem csak,hogy már 81 növényes üveg nevezése lóg a levegőben.
Határozottan nem rossz! :D
 
Sziasztok!

Csak egy kérdés!

Kategóriánként mehet majd két nevezés egy indulótól (most hogy megszaporodtak a kategóriák)?

Köszönettel!

A.ttila
 
Sziasztok!

Csak egy kérdés!

Kategóriánként mehet majd két nevezés egy indulótól (most hogy megszaporodtak a kategóriák)?

Köszönettel!

A.ttila

Maradjunk abban, hogy 2 nevezés egy pályázótól összesen. Nem jellemző, hogy ennél több minőségi alkotás lenne a legtöbbünknél. Nem a mennyiségre szeretném a hangsúlyt fektetni inkább legyen 2 jó nevezés mint 5 amiből a többség átlagos vagy gyengébb annál. Szóval a két legjobbat küld :)
 
Szia Viktor!

Maradjunk abban, hogy 2 nevezés egy pályázótól összesen. Nem jellemző, hogy ennél több minőségi alkotás lenne a legtöbbünknél. Nem a mennyiségre szeretném a hangsúlyt fektetni inkább legyen 2 jó nevezés mint 5 amiből a többség átlagos vagy gyengébb annál. Szóval a két legjobbat küld :)

Köszönöm!
Nem magam miatt gondoltam (nem kívánom rontani a színvonalat).
Csak ha van valakinek, akkor ne kelljen trükköznie (pl.: 1 nanó, 1 nagyobb, 1 Wabi, -1?)!

A.ttila
 
A 84-esben a növényzet szerintem nem éri el majd a "nevezési színvonalat", így egy aki és egy wabi lesz.. :) de csodák lehetnek...
 
No akkor szépen lassan megkezdjük a verseny beharangozását. :)

H A C - A K V A K E R T É S Z V E R S E N Y 2 0 1 2

Nevezési határidő: 2012. november 11!
Idén 3 kategória lesz a versenyen: Növényes akváriumok, nano növényesek, wabi kusa.

Minden nevező legfeljebb 2 akváriummal és 2 tállal indulhat a versenyen.

Még van egy kis idő a nevezési határidőig, de érdemes elkezdeni a tudatos készülést a fotózásra, ha még nincs meg a beküldendő kép.
A verseny nevezési oldalát előreláthatólag szeptemberben nyitjuk meg.
Az idei nyereményeket és a nyereményeket felajánló szponzorokat is a későbbiekben ismerhetitek meg, ahogyan a bírákat is később fedjük fel.

Idén is várjuk a szebbnél szebb akváriumokat, wabikat.
A boltba betérő akvakertészek közül biztosan lesznek olyanok, akik rejtegetett akit dobnak majd be. :)
Úgyhogy senki se bízza el magát, hogy ez egy fórumos verseny.

Nevezzetek buliból, a versengésért, a népszerűségért, a nemzetközi elismertségért, hogy megmutassuk mennyit fejlődtünk az elmúlt években....

Drukkolunk nektek és az akváriumaitoknak. Hajrá akvakertészek!

Hungarian Aquascaping Contest (HAC) - Akvakertész Verseny
 
Szia Viktor!

Nem hiszem, hogy az akvámmal egyelöre indulnom kellne bármilyen megmérettetésen is (láttam a korábbi évek felhozatalát és helyezettjeit (y)) , de tegyük fel, pusztán elméleti síkon, ha szeretnék, akkor nevezhetnék-e egyáltalán a HAC-ra? A kiírásban olvastam a kitételt: "A versenyt csak hazai akvakertészek számára rendezzük.". Ez azt jelenti, hogy magyar állapolgár Magyarországon készült "magyar akváriuma", vagy mondjuk külhonba szakadt magyar csókák külföldi aksijai is jogosultak-e nevezni?

Ha az egyik kedvenc hungarikumomból, a pálinkából indulok ki (szeretek abból kiindulni :D): magyar föld, magyar gyümölcs, magyar cefre, magyar fözés, csak ez lehet igazi pálinka; és ha ez a koncepció a HAC-on is, akkor nem indulhatnék. Amit természetesen nem veszem zokon! :) Német versenyen, meg így se úgy se indulnék...

Üdv: Robi
 
Magyar állampolgár valamelyik országban készült akija :)
Szerintem ez sem pontos, mert a korábbi években is voltak határon túli magyar nevezők. Ők pedig ugyan természetesen magyarok, de nem (feltétlenül) magyar állampolgárok. Majd a szervezők megválaszolják, de feltételezem, hogy nem kívánnak változtatni az eddigi gyakorlaton, vagyis minden magyar nevező által készített akváriumot várnak, akár külföldről is.
 
Szerintem ez sem pontos, mert a korábbi években is voltak határon túli magyar nevezők. Ők pedig ugyan természetesen magyarok, de nem (feltétlenül) magyar állampolgárok. Majd a szervezők megválaszolják, de feltételezem, hogy nem kívánnak változtatni az eddig gyakorlaton, vagyis minden magyar nevező által készített akváriumoit várnak, akár külföldről is.

Jaja, rosszuk fogalmaztam. Szóval minden magyar nevező határon innen, üveghegyen túlról :)
 
Robert tuti nevezhet, hiszen tavaly Outro barátunk is Németben összerakott akiával indult a H.A.C-on!!:cool:
Másrészről pedig Robert aktív fórumozó is!!(y)
 
Robert tuti nevezhet, hiszen tavaly Outro barátunk is Németben összerakott akiával indult a H.A.C-on!!:cool:
Másrészről pedig Robert aktív fórumozó is!!(y)

Köszönöm szépen a válaszokat! Most már világos a dolog.
Robert tuti nevezhet...
, illetve csak nevezhetne, mivel tegnap annyira megnyeste a rotalát, mintha atomvillanás érte volna az akváriumot... :ROFLMAO: Úr Isten, nem hiszem, hogy egyhamar visszanyerik eredeti állapotukat... :( Majd jelentkezek a naplóban...

Mindenesetre köszönöm még egyszer az információt! :) És bocs az esetleges offért!

Üdv: Robi
 
Emigrált honpolgárok is jelentkezhetnek pfff :)

Az akváriumodnak még van annyi ideje, hogy regenerálódjon. De most már NE szúrd el! ;)
 
Gyűlnek a szponzorációk és a bírák is :) Hamarosan kiteregetjük amink van addig készüljenek azok az akik és a tálak! ;)
 
Back
Oldal tetejére