• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2012 - Akvakertész verseny

Mivel indulsz az idei HAC versenyen?


  • Total voters
    81
  • Poll closed .

viktorlantos

Alapító
Admin
Lassan elkezdődnek a HAC2012 Akvakertész verseny előkészületei. Idén 4. alkalommal kerül megrendezésre ez a hungaricum :)

Az egyik topikban már boncolgattuk a kérdést, mi lenne, ha bővítenénk a verseny kategorizálását.

https://akvakertesz.hu/threads/wabi-kusa-kategória-a-hac-versenyen.2636/

Most arra szeretnélek kérni benneteket, hogy jelöljétek meg terveitek szerint milyen kategóriákban indulnátok az idei HAC versenyen. Sokat segítene a szervezésben, a szponzorációban stb. Természetesen semmilyen kötelezettséggel nem jár, leginkább csak felmérés jelleggel dobtuk fel a témát.

Későbbiekben minden fontos infót ide irogatunk majd a versennyel kapcsolatosan.

Köszi a segítséget.(y)

Reméljük idén is sokan gondoljátok úgy, hogy ez egy jópofa megmérettetés és játék. Mindenkit várunk a versenyre.
 
Csak a tisztázás végett kérdezem, a Nano növényes akváriumnál hány literig van a határ?
 
Szimpatikus kezdeményezés,persze,ha lesz annyi jelentkező egy-egy kategóriára!
Jól emlékszem,hogy voltak már ilyen felvetések?
 
Örömmel látom, hogy elég sok szavazat érkezett a nano kategóriára.

Így azt már biztosan indítunk a versenyen.(y)

A palu/wabi/emers kategóriák még mindig küzdenek az életbenmaradásért. Szóval aki ilyet tervez kérem jelölje be a megfelelőt.

köszi (y)
 
Sziasztok!

Mennyi induló elégséges szerintetek egy kategóriában (pl. Wabi Kusa) hogy érdemes legyen bedobni a versenybe?

Aki utólag meggondolja magát és szeretne mással is indulni az hogyan teheti meg a szavazat leadás bővítését?
Mert ha azon múlik indítanék egy tálat hogy meg legyen a 10, csak nem engedi a rendszer!

A.ttila
 
Sziasztok!

Mennyi induló elégséges szerintetek egy kategóriában (pl. Wabi Kusa) hogy érdemes legyen bedobni a versenybe?

Aki utólag meggondolja magát és szeretne mással is indulni az hogyan teheti meg a szavazat leadás bővítését?
Mert ha azon múlik indítanék egy tálat hogy meg legyen a 10, csak nem engedi a rendszer!

A.ttila

Mivel új dologról beszélünk és kicsit támogatni is szeretnénk a magyar wabi kultúrát szerintem 10 wabival már nekivághatunk.

Az utólag indulás lehetséges, de csak azért, hogy legyen létszám félkész dolgokat vagy frissen indított tálakat akikat szerintem ne dobjunk be.
 
Szerintem A.ttila :) úgy gondolta, hogy a szavazás eredményét változtatná meg, mert lehet indítana egy tálat most, ha számít. Azért most még, úgy érzem, nem késő.

Egyébként én sem tudom, hogy palu kategóriában kész leszek-e, lehet oda is indulnék. Illetve amit összeraktam az most mi? Palu, vagy wabi egy akvában? :)
 
Ha van kedvetek dobjatok mindenre. Idén a nano kategória is jó lesz és a wabi is új színfolt lehet a versenyben. Fogjátok fel játékosan. Idő még van, hogy odapattintsatok valami szemguvasztót :) Drukkolok nektek, ha már én nem versenyezhetek ;)
 
Sziasztok!

Szerintem A.ttila :) úgy gondolta, hogy a szavazás eredményét változtatná meg, mert lehet indítana egy tálat most, ha számít. Azért most még, úgy érzem, nem késő.

Igen!

Szerintem is még bármit lehet indítani októberig (akváriumot mondjuk már csak jól megtervezve, sok növénnyel indítva)!

Egy Wabira még lehet beneveznék!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére