• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

green land (47 l)

17819719_49e979c4e7cee4a30998f0afda0b8a67_m.jpg

17819715_419b9eba1a60ab64606744e19364f7f0_m.jpg
 
Sziasztok!

Ezek a Lányok nyughatatlanok!

Egyre szebb és szebb belsőt varázsolnak az akváriumaikba!

Jó lesz vigyázni Fiúk, mert így a versenyre nem lesz egyetlen Mr sem az első tízben!

Gratulálok Edit!

A.ttila
 
Nos történt egy kis változtatás , új a háttér színe , meg kiszedtem a hidrot mert borzelmasan elszabadult nem bírtam kordában tartani minden növényt ellepett , mindenre ránött. Probáltam hogy nyirogatom aztán arra döntöttem hogy ki vele. :meh: -- és szét ültettem azt a növényt ami mellette volt aminek nem tudom a nevét :shy: , mert szép és elég gyors ütemben hozza az új hajtásait de mégsem burjánzik annyira mint a hidro.
17837855_e5cfc47dce276aad54108d874d61ea5f_m.jpg
 
Szia Edit!

Szépek a növények!
Van tehetséged a kertészkedéshez az látszik!
Viszont a tudásod megosztását hiányolom!
Kérlek ne fukarkodj egy kis plusz információval a képek mellé (mit, hogyan, mikor, hányszor, stb...)
Kicsit koncepció hiányos még az elrendezés.

Kíváncsi lennék mit tudnál kihozni egy nagyobb medencéből, izmosabb talajjal, jobb technikai háttérrel!
Szerintem egy szuper Hollandus medencét biztos össze dobnál csuklóból!

A.ttila
 
hát igen koncepcióban az tény hogy hiányos az akva , tervben van hogy lesz egy nagyobb nem sokkal de lehet lesz egy 60*30-as
 
Ez az első növényes akid?
Ha igen akkor nagyon jól ráéreztél a növények ritmusára!(y)
Nagyon szép egészséges az akid!
Csak így tovább!(y)
 
Hát az az igazság hogy elkezdtem elég amatőr módon egy 64 l-essel pár száll növénnyel és rá kellett jönnöm hogy ez így sehogy sem jó!
Majd pár hét múlva , 2. nekifutásra nekiindultam ezzel a kisebb variációval és próbáltam odafigyelni és bele tanulni a kertészkedésbe , igaz a kémiai részek nem az erősségeim , ahhoz nem értek!.
A dicséret viszont jól esik köszi!:)
 
Szia Edit!

Megígértem magamnak hogy ha nem lesz komment hozzá akkor nem fogom tetszikelni!
De elgyengültem a kicsattanó formában lévő növények láttán!

A.ttila
 
Nos akkor: :)
Komment...
makro táp napi 2ml
mikro táp napi 1.5 ml
Most annyit változtattam hogy be került az esőztető mert nem igazán láttam jónak az áramlást meg a co-t is nem ártott jobban bekevarni.
Világitani napi 7,5 órát világitok 36w -os kompakttal 6500k (13:00-20:30)
 
Szia Edit!

A Staun lévő zöld pöttyökre gondolsz?
Az tényleg rettenetes :bored:!
Ezen kívül mást nem láttam!
Nem éri több fény most az akváriumot?
Plusz foszfát adagolással, vagy az akvárium külső takarásával próbálkozhatsz, ha nagyon zavar (sokan örülnénk "ennyi" algának)!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére