• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Diamond

El is feledkeztem erről az akirol!Csak a Hac galéria nézegetése közben időzött el a szemem az akidon(szép Magyarsággal írva).Mikent szerepeltél az ez évi Nagy versenyen(IALPC)?Meg van meg az aki,vagy van már valami új?Tudod kinek a születésnapján indítottad az akit?
 
Látom nem igen naplózod az akid,ha erre jársz érdekelne,hogy mi a véleményed a Fantomokról?
 
El is feledkeztem erről az akirol!Csak a Hac galéria nézegetése közben időzött el a szemem az akidon(szép Magyarsággal írva).Mikent szerepeltél az ez évi Nagy versenyen(IALPC)?Meg van meg az aki,vagy van már valami új?Tudod kinek a születésnapján indítottad az akit?
Az IAPLC 2014- en 217. lettem.
Természetesen már nincs meg, sőt már az új akim be is van fotózva! Várom, hogy megnyissák a japperek a nevezési oldalt és go...(y)
 
Látom nem igen naplózod az akid,ha erre jársz érdekelne,hogy mi a véleményed a Fantomokról?
A fórumot napi szinten nézegetem, de a naplót nem vezetem.
Sőt azóta már egy újat kellett volna nyitnom októberben...:happy: Kettő hete el is készült az új scaperől a versenyfotó!
Ezt leghamarabb a 2015- ös HAC galériában lehet majd megnézni november körül...:cool:
A fantomok szuper halacsok. Nem félősek, szépen úsznak egy csapatban. Egy nature akiban tökéletesen mutatnak!
 
Az IAPLC 2014- en 217. lettem.
Természetesen már nincs meg, sőt már az új akim be is van fotózva! Várom, hogy megnyissák a japperek a nevezési oldalt és go...(y)
Közben láttam,előttem végeztél 42 hellyel :(,na majd jövőre!Van az új akinak naplója?
 
Nincs és nem is lesz.

Mondjuk részlet fotók, vagy valami hangulatfokozó nem tilos sosem :)[/QUOTE]
Tudom Vik! Sajnos még mindig nincs frankó gépem és úgy gondolom, hogy ez az aki nem érdemli meg a rossz minőségű publikálást...;)
Hihetetlen mennyit számít egy jó fotó! Lefotózom a szutyok bridge gépemmel és az eredménytől (az ócska fotótól) rosszul leszek!
Egy normális tükrös géppel történő puskázás után más a szitu...:happy:
 
A fantomok szuper halacsok. Nem félősek, szépen úsznak egy csapatban. Egy nature akiban tökéletesen mutatnak!
Ma beszereztem 12 fős csapatot,lassú beszoktatás után,szépen egybe úsznak,csak valahogy mindig leragadnak az aki két oldalán:(,lehet meg meg kell szokniuk az akit,meg a 300w fényt.
 
Back
Oldal tetejére