• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Diamond

bandee

Főkertész
Sziasztok!

Elég sok idő eltelt mióta a fórumon érdemben hozzászóltam volna valamelyik bejegyzéshez is. De ez nem azt jelenti, hogy felhagytam a növényezést. Sőt 2013. április 20- án elindítottam az új akimat.
Nagyon sokat gondolkodtam, hogy melyik irányba is induljak el. Végső soron egy "Nature" scape mellett döntöttem. A célom egy lehető legtermészetesebb elrendezés és növényválasztás volt.

Adatok:

Technika:
  • akvárium: 90x40x45 Opti
  • szűrés: 2 db TetraTech Ex1200
  • Eheim surface skimmer
  • világítás: Quad 4x39W T5
  • CO2: DIY reaktorral beoldva
Scape:
  • ADA vasfa
  • Tropica táptalaj
  • ADA Amazonia általános aljzat
  • JBL dekorhomok
  • görgetegkövek
Növények:
Élőlények:
  • Amano garnéla
  • Fekete fantomlazac
 
A scape:
20419367_633f3542d6534bbe3b0e19ea3fb02b28_xl.jpg
 
Ne már, ha áprilisban indítottad akkor mutass már teljes képet. :D Ígéretes.
 
Nagyon jó Bandi! ;) Ez még az amit annó ott az üzlet előtt pakolgattál össze?
Köszi Atti! Igen ez az, már 10 hónap eltelt azóta.:) Elég sok minden történt ez az idő alatt. Majd megpróbálom szépen időrendi sorrendben a történt eseményeket megosztani...
 
Na ez tényleg jól össze hoztad!Figyelemre méltó!A fära a Trident nagyon jó ötlet volt!

(y)(y)(y)
 
2 db 1200-as Tetra, meg ha jól látom egy kis belső pumpa is? :eek: Azt hiszem, az áramlással nincs gond (y) Nagyon szép!
 
Jöhetne pär uj foto!Az a hosszuszäru növeny ami a Trident mögött van,az mi?Mert nem talälom a növenylistän!
 
Jöhetne pär uj foto!Az a hosszuszäru növeny ami a Trident mögött van,az mi?Mert nem talälom a növenylistän!
Fotó mostanában nem lesz, mivel a Trident bokrokat levágtam szinte tarra. A levelei elkezdtek sok helyen barnulni, mintha rothadna. Sajnos ez az új levelekre is igaz volt. Óriási mennyiségű dzsuvát szedett össze a gyökér és a rizóma környékén. Szépen megtísztítottam, vékony csővel kiszívattam a lerakódott koszt. Ez 2 hete történt. Azóta minden ok, fejlődik egészségesen minden. Remélem így is marad... Ha ismét szép képet mutat az aki, ígérem teszek fel fotót.
 
Back
Oldal tetejére