• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Korábban jelezte már valaki ezt, de nálam nem reprodukálható.
Valószínűleg valami megváltoztatja a böngésződ viselkedését.

Próbáld meg incognito-ban.
Mivel nalam is jelentkezett mar parszor utanamentem kicsit, hogy mi okozhatja, es meg is fejtettem.

Ott kezdtem, hogy nezegettem a network tabot, hogy mi tortenik, amikor lapozni (tobbet betolteni) szeretnek; de semmi furcsat nem lattam. Viszont kozben lattam, hogy valami starRating pluginhez kapcsolodo error van a konzolon. Es, ahogy latom kulso providerbol jon a widget, ami az ertekeleseket mutatja. Ezt nem szereti valamiert a uBlock (gondolom adblock se). Sajnos a hostot nem talaltam meg, hogy honnan akarja behuzni oket.

-- itt lehet latni a reszletes kulonbsegeket.

De ami miatt izgalmas, hogy azert nem szall el elsore, mert az elso oldal az szerverrol van betoltve, nem okoz galibat hogy hianyzik valami. A kovetkezo oldal betoltese meg mar JS-sel megy, es amikor rakna ossze a layoutot, akkor megbotlik az egesz ott, hogy nincs a prodivder lib-je betoltve. Mindazonaltal nagyon erdekesnek talalom, hogy infinite loopba rakja igy, nem pedig csak lehal az egesz.

Remelem tudtam segiteni.
 
Mivel nalam is jelentkezett mar parszor utanamentem kicsit, hogy mi okozhatja, es meg is fejtettem.

Ott kezdtem, hogy nezegettem a network tabot, hogy mi tortenik, amikor lapozni (tobbet betolteni) szeretnek; de semmi furcsat nem lattam. Viszont kozben lattam, hogy valami starRating pluginhez kapcsolodo error van a konzolon. Es, ahogy latom kulso providerbol jon a widget, ami az ertekeleseket mutatja. Ezt nem szereti valamiert a uBlock (gondolom adblock se). Sajnos a hostot nem talaltam meg, hogy honnan akarja behuzni oket.

-- itt lehet latni a reszletes kulonbsegeket.

De ami miatt izgalmas, hogy azert nem szall el elsore, mert az elso oldal az szerverrol van betoltve, nem okoz galibat hogy hianyzik valami. A kovetkezo oldal betoltese meg mar JS-sel megy, es amikor rakna ossze a layoutot, akkor megbotlik az egesz ott, hogy nincs a prodivder lib-je betoltve. Mindazonaltal nagyon erdekesnek talalom, hogy infinite loopba rakja igy, nem pedig csak lehal az egesz.

Remelem tudtam segiteni.
kocka! (egyébként én is hasonlóan indultam, de XHR-ben semmit sem láttam, a konzolon a ratinges errort meg úgy véltem nem releváns, hagytam az egészet)
 
csak nálam van anomália, vagy normális hogy végtelen, ismétlődő találati listát tudok generálni?

Mivel nalam is jelentkezett mar parszor utanamentem kicsit, hogy mi okozhatja, es meg is fejtettem.

Elviekben javítva. Akinek hasonló problémája volt dobna egy visszajelzést?
Nem használok ublock és más blockert sem, de emiatt feltettem, nálam most műxik. 👍
 
Üdv,

Nem tudom volt-e már említve, de esetleg meg lehetne oldani hogy a keresőből az adott termék lapjára navigálva a kattintható elérési út ne a legutóbb látott alkategóriából induljon, hanem az adott termék normál besorolása legyen?

Példa: beírom a keresőbe hogy "Amazonia", a felugróban rányomok a 3 literes V1-re. Látom nincs készleten, ezért megnézném milyen talajok vannak még milyen áron, de ehhez nem tudom egyszerűen az elérési utas linket hsználni, hanem ki kell találnom hogy melyik alkategóriát akarom nézni és kikeresni a fenti boltmenüből...

Leírva kicsit nehezen érthető, de képek:
Keresőből találva:
Képernyőkép 2023-06-13 162841.jpg

Illetve a megfelelő kategóriát kikeresve:
Képernyőkép 2023-06-13 163031.jpg

Jó lenne ha a keresőbeli találatokra kattintva is a második verzió jelenne meg...
Ez különösen zavaró, ha pl. az ollóknál vagyok és onnan keresek rá valamire, akkor ebben a sorban pl. azt látom, hogy:
"Kezdőlap \ Olló, csipesz \ ADA Aqua Soil Amazonia"
 
Back
Oldal tetejére