• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Valami gubanc van a webshoppal...
Az egyes termékkategóriáknál csak néhány termék elérhető. Aljzatból pl összesen 3 db termék, növényből 6 db...stb.

Szerk.: vagy ilyen erős a 2 ünnep közti időszak, hogy már mindent eladtatok?🤪
🤣
 
Valami gubanc van a webshoppal...
Az egyes termékkategóriáknál csak néhány termék elérhető. Aljzatból pl összesen 3 db termék, növényből 6 db...stb.

Szerk.: vagy ilyen erős a 2 ünnep közti időszak, hogy már mindent eladtatok?🤪
🤣

Köszi tudunk a problémáról. Ma reggel óta jelentkezik. Dolgozunk az ügyön 👍
 
Engem ez fogadott. A kereső 91 terméket talált, megnézve meg semmit.
De ahogy olvasom, találtatok valami gubancot aminek a javítását megkezdtétek. Én türelmesen kivárom. 😊


IMG_20211229_095511.jpg
 
Sziasztok!

Ha a rendelésnél elakad a fizetés, akkor teljesen törlődik a kosaram, mindent újra kell pakolnom. Érdemes lenne erre megoldást találni.

Hogy pozitív is legyen: a keresőtök egy ekkora oldalhoz képest elég jó. Gondolom, nem publikus, kivel készíttetitek, de ha mégis az, privátban megírhatnátok. (Keresőfejlesztéssel foglalkozom. :) )
 
Sziasztok!

Ha a rendelésnél elakad a fizetés, akkor teljesen törlődik a kosaram, mindent újra kell pakolnom. Érdemes lenne erre megoldást találni.

Hogy pozitív is legyen: a keresőtök egy ekkora oldalhoz képest elég jó. Gondolom, nem publikus, kivel készíttetitek, de ha mégis az, privátban megírhatnátok. (Keresőfejlesztéssel foglalkozom. :) )

Az első részéhez tudok hozzászólni csak :)
A másik @viktorlantos asztala
 

Attachments

  • cut.JPG
    cut.JPG
    36.4 KB · Megtekintések: 32
Az értékeléseknél van egy 10 karakteres minimum. Bevallom, sok értelmét nem látom odaírni az 5 csillaghoz, hogy "már megint szuperek, gyorsak ésatöbbi" voltatok, az 5 csillag kb. ezt is jelenti, s emiatt (megint) nem küldtem el. Érdemes lehetne kötelezővé tenni csak 5 csillag alatt, ha támogatja a kérdőív, vagy elengedni a dolgot. (Amúgy tényleg szuperek és gyorsak vagytok, s mondjuk ezzel leírtam vagy 10 kérdőívre való karaktert. :) )
 
Az értékeléseknél van egy 10 karakteres minimum. Bevallom, sok értelmét nem látom odaírni az 5 csillaghoz, hogy "már megint szuperek, gyorsak ésatöbbi" voltatok, az 5 csillag kb. ezt is jelenti, s emiatt (megint) nem küldtem el. Érdemes lehetne kötelezővé tenni csak 5 csillag alatt, ha támogatja a kérdőív, vagy elengedni a dolgot. (Amúgy tényleg szuperek és gyorsak vagytok, s mondjuk ezzel leírtam vagy 10 kérdőívre való karaktert. :) )

Köszi, megnézem majd milyen lehetőségünk van. Amennyire emlékszem egy standard dolgot használtunk a külső szolgálatásból. Lehet nincs ilyen lehetőség benne.
Viszont szuper, hogy gyorsan kiért a csomi. Ezt mindig örömmel hallom :)
 
Köszi, megnézem majd milyen lehetőségünk van. Amennyire emlékszem egy standard dolgot használtunk a külső szolgálatásból. Lehet nincs ilyen lehetőség benne.
Viszont szuper, hogy gyorsan kiért a csomi. Ezt mindig örömmel hallom :)
Eddig mindig szupergyorsak voltatok (kivéve, mikor csináltatott akváriumot rendeltem, s nem miattatok csúszott). Egyik nap este rendelem, másnap összerakjátok, harmadik nap itt van. Durván jó a raktár. :)
 
tudom apróság, de belefutottam egy hibás méret rendelésébe, üveg befolyócsőnél, mert bevallom a képek alapján választottam, és megzavart, hogy mindegyik greenworks befolyó ugyanúgy néz ki - a valóságban sikerult egy nagyon rövidet rendelnem.

konkrétan ezt rendeltem:

sajna a kép erősebb volt mint a fejemben levő colstok :)

valszeg ez kellett volna, de még így utólag sem derül ki, hogy ez vajon milyen hosszú lehet:
 
Back
Oldal tetejére