• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua TV szeptembertől hetente

Valami más márkára nagyon emlékeztet a logó hangulata, de meg nem mondom mire.
 
Valami más márkára nagyon emlékeztet a logó hangulata, de meg nem mondom mire.

Ha eszedbe jut szólj. Remélem nagyon hasonlót azért nem találunk. :)


... közben épp az üveg cuccok, üveg difik tisztítása részt vágom a műsorhoz :)
 
Annyit beszéltünk az emblémáról, hogy betűzöm ide, bár a topik inkább a videókról szól :)
GREEN AQUA - NEW LOGO by viktorlantos, on Flickr

A "régi" után szerintem jó ez az új logó is. :)
Az előző logo barátságosabb, otthonosabb (ha lehet így fogalmazni). Hátránya, hogy messziről nem annyira olvasható, illetve videon, pólón stb. nehezebb kivenni, mi is van odaírva.
Az új logó (lego) messziről is és kis méretben is könnyen olvasható.

Érdemes lenne egy olyan verziót is készíteni, ami fekete (sötét) háttérhez van. (sötétszürke/fekete weboldal, fekete póló) .Ott gondolom, a jelenlegi fekete-fehérnek pont inverze lenne...vagy a szöveg esetleg outline-nal? ( such like that: http://static.veracart.com/westcoast/item_images/set_1/234/lg.jpg )
 
De ettől még a Green az zöldet jelent, csak már nem lehet érteni, hogy miért, ha egyszer kék. :confused: :ROFLMAO: :cool:


Kicsit komolyabban:
Nyilván idővel addig egyszerűsítetek, hogy „GA”, csak nem mertétek egyből meglépni. ;)
Az lesz majd a tuti igazából! :whistle:
 
Én tényleg várom, mi lesz ebből. Egy "csak" 5-6 perces műsor kitalálása, forgatása, vágása, hangosítása brutális munka, az első időkben szerintem akár 10-12 óra is lehet, tehát nagyon becsülendő ez a kezdeményezés. Az is biztos, hogy ma már kevés a statikus tartalom a népszerűsítésre, a videókat sokkal jobban viszik azok, akik még nem geek szakik, csak kíváncsiskodnak. Arról nem is beszélve, hogy nem kell a gép elé ülni, hanem tableten, telefonon is lehet már élvezhető video tartalmat nézni.

A GA ebben nagyon jó, kezdetek óta először kiépíti magának a piacot, népszerűsít, érdeklődést kelt, aztán kielégíti a saját maga által generált igényt. Százszor nehezebb de sokkal konstruktívabb stratégia, mint kockázati tőkével monopolizálni egy piacot.

Ami a logot illeti, ha már green, én hiányoltam belőle egy kis zöld színt. Egyébként pedig modern, kicsit techi, szóval stílusában teljesen illeszkedik a céghez.
 
Lehet logó építő versenyt is kellene tartanunk? :):D

Köszi a sok hasznos visszajelzést, így nálunk Atti is tud mire hivatkozni :p:) Eredetileg neki is a zöld víz volt az első komment. Aztán "leoltottam" :) Innen is üdvözlöm - ma szabadnapos vagyok :)(y)
A mostani embléma kicsit lehetőséget ad a Marine ágnak is, ha egyszer végre elkezdjük. A régivel ez nem lett volna az igazi :)

Szeptembertől kicsit feldíszítjük újra a GA házat kapu, homlokzat stb. Jönnek pólók meg minden. Megváltozik a GA táp csomagolás cimkézése, szórólapok egyebek. Szóval jó pár helyen visszaköszön majd ez a dolog. És persze ott a GA TV meg egyebek.

Ami a műsorkészítést illeti tényleg melós. Gyakorlatilag már egy ideje folyamatosan vesszük fel az anyagokat össze-vissza több témában. Így ha mostanság videózás közben láttok minket a boltban akkor GATV műsorkészítés megy. :)
A vágás, hang és az egész összepakolása nem kis meló főleg úgy, ha közben félig most tanulgatjuk hogyan is kell. Ugyan van egy profi rendezőnk a csapatban Keymaker személyében, de a kezdeti hibákat valószínűleg akkor sem fogjuk elkerülni, mivel haladunk kell a heti rendszeres műsorhoz. Idővel beérik majd a dolog csak kell pár tucat rész :) Jelenleg a zselés növényekről készült már egy epizód, bio szűrőanyagokról, üveg takarításról (lily, diffúzor), de szépen sorban jönnek a többi tematikus, vagy élő dolgok is. Tervben van egy látogatás Szentgyő garniguruhoz is a napokban, megpróbálom őt is elkapni egy interjú erejéig. Valamikor mostanság megyek Cecskahoz fotózni, akkor már készül egy epizód vele is, de nem akarok mindent lelőni :)

Az utóbbi években több ezer fotót készítettünk, de a bloggolás a többi aktivitásunk miatt háttérbe szorult sajnos. Viszont az elmúlt 5 évben annyira megváltoztak a szokások, hogy a HD videózás "jutubozás" teljesen hétköznapi dolog lett. Sajnos hiába vártunk a lehetőségre, hogy hagyományos TV felületen valami programot csináljunk, a Green Team után, be kell látni ez rétegsport. Így ha nincs más, megcsináljuk a saját médiumunkat. Ha nem is lesz annyi nézőnk, mint Majka papának :) (kicsit szűk a világ nekem) reméljük sokatoknak segít majd ez a tematikus csatorna.

Nem csak melóban több a GATV, de a fotózáshoz képest technikában is sokkal jobban rá kellett gyúrnunk. És még nincs vége ahogy látom. Így befektetés oldalról sem gyenge.
De a cél megvan, csak kitartás kell hozzá, hogy megint valami mást csináljunk. :)
 
Sajnos hiába vártunk a lehetőségre, hogy hagyományos TV felületen valami programot csináljunk, a Green Team után, be kell látni ez rétegsport. Így ha nincs más, megcsináljuk a saját médiumunkat. Ha nem is lesz annyi nézőnk, mint Majka papának :) (kicsit szűk a világ nekem) reméljük sokatoknak segít majd ez a tematikus csatorna.

Sajnos a tudományos csatornák inkább az extrémebb dolgokból csinálnak sorozatokat, mert hiába menne veletek egy stáb, amikor egy ügyfélnek nulláról építetek egy csodálatos akváriumot, az 1-2 epizód után unalmasnak tűnhet egy átlag ember számára, pláne, hogy valódi szépségét csak pár hónap elteltével mutatná az akvárium, minket persze érdekelne, hiszen mi más szemmel néznénk, és lehet meg is csinálnánk itthon :) . Azért külföldön akváriumos cégekkel is csináltak sorozatokat, de ott eleve más a látvány, egyedi kinézetű tengeri akváriumokat csinálnak, akár telefonfülkéből, erre van igénye a népnek. Csak írd be a youtube-on, hogy tanked
 
Üdv Vik! Látom a GA weblapon már az új logo figyel... háát ezt még szokni kell... :pompous: az "akváriumépítős" banner ... az nagyon üt (y)
 
Üdv Vik! Látom a GA weblapon már az új logo figyel... háát ezt még szokni kell... :pompous: az "akváriumépítős" banner ... az nagyon üt (y)

A logó picit előtte jár a többi grafikus cuccunknak, úgyhogy a következő hetek a finomhangolásról szólnak majd. Ugyanez volt korábban a régi emblémával is. De rajta vagyok :)
 
Sajnos a tudományos csatornák inkább az extrémebb dolgokból csinálnak sorozatokat, mert hiába menne veletek egy stáb, amikor egy ügyfélnek nulláról építetek egy csodálatos akváriumot, az 1-2 epizód után unalmasnak tűnhet egy átlag ember számára, pláne, hogy valódi szépségét csak pár hónap elteltével mutatná az akvárium, minket persze érdekelne, hiszen mi más szemmel néznénk, és lehet meg is csinálnánk itthon :) . Azért külföldön akváriumos cégekkel is csináltak sorozatokat, de ott eleve más a látvány, egyedi kinézetű tengeri akváriumokat csinálnak, akár telefonfülkéből, erre van igénye a népnek. Csak írd be a youtube-on, hogy tanked

Nem is kifejezetten sorozatra gondoltam, hanem általánosságban média megjelenésekre. Nincs megfelelője magyarországon pl a nyomtatott PFK, vagy THM vagy Caridina stb magazinoknak.
Nincs híradó, fókusz max akkor ha fejemre ejtem az akváriumot. Van több természetről szóló tematikus csatorna, de a témáról nincs semmi. Nem létezik az akvarisztika ez van :)
De az ellenállás soraiból már szerveződik egy csapat aki a kiutat keresi. :android::snaphappy::shifty: Zajlanak az előkészületek..... jön az underground! :):beaver:
 
Back
Oldal tetejére