• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Meghalok az embereken komolyan... Eszembe jutott egy jó vicc.

- Drágám, merre vagy?! - kérdezi telefonon a feleség
- Várok a buszra
- De siess!
- Rendben, gyorsabban várom a buszt.

Hamarabb fog jönni a tetves busz, ha gyorsabban várom?
 
Bocsi én nem mertem ide írni a címet, mert nem tudom mi van a dolog hátterében!
PM-et pedig kezdőként még nem tudok írni! Bocsi aki rám írt.
 
Meghalok az embereken komolyan... Eszembe jutott egy jó vicc.

- Drágám, merre vagy?! - kérdezi telefonon a feleség
- Várok a buszra
- De siess!
- Rendben, gyorsabban várom a buszt.

Hamarabb fog jönni a tetves busz, ha gyorsabban várom?
Ja, eleg gaz. Es meg csak nem is korfuggo. Te 23 evesen egybol latod a lenyeget, mas meg 4x evesen sem veszi eszre magat. Ennel az ovodas fiam is turelmesebb. :)
 
Épp aktuális lett a mai napon. Ami miatt nem akartam jobban pörgetni a témát, mert az utolsó pillanatban is beüthet valami.
A mai napon aláírtuk a szerződést. Február végével kiköltözik a jelenlegi bérlő és elindulhat a hely átalakítása a saját igényeinkre.

A bolt új címe: 1119, Major köz 12

Az átalakításokat március, áprlilisra tervezzük. Szeretnénk nyitni május elején. Közben persze interzoo stb ami szintén nehezít, de reméljük nem lesz gond.
Költözésről most még nem tudunk nyilatkozni, de reméljük csak néhány napos leállás lesz, az üzlet működésében. A raktár és kiszállításnál sem tervezünk sokkal hosszabb leállást.

Aki már most sem bír magával, megnézheti google térképen és egy nagy fát fog az épület helyén találni.
A belső udvarunkon egy óriási fa van az épület közepén :) Szeretni fogjuk, kicsit ada galéria hangulat ha kipofozzuk :)

Most még nem sokat mutat a hely, de igyekszünk annál otthonosabbá tenni a látogatók számára.

Tengeri vonalon nem valószínű, hogy bővülünk, de a meglévő kínálatunkat megnöveljük. Ez a terv. Az elmúlt évek rámutattak a gyengeségeinkre és ezekre sokkal jobban fogunk figyelni az új helyen. Ebbe az irányba bővülünk inkább.

Talán pont jó időben is jön az átalakítás, mert a szezon végével, jobban tudunk foglalkozni az építéssel. Így remélhetőleg a 2018-as őszi-téli hajtásra teljes pompájában ragyoghatunk majd.

A topikba dobálunk később fotókat stb, ahogy valami izgalmas, esetleg számotokra is érdekes történés van.
Addig jelenlegi formájában továbbra is Törökbálintról működünk.

Köszi a türelmet vagy türelmetlenséget mindenkinek. És természetesen az érdeklődést. (y)

Folyt köv hamarosan. (y)
 
Annyit még...

Régóta tervben van a bővülés, költözés stb, de valahogy mindig közbejön valami.
2017-es évben már kézközelben volt egy második bolt, ami nagyon jó lett volna a város másik felén, de kivitelezési oldalról nem értek össze a szálak.
Így több hónap tárgyalás után elengedtük.

Az idei téli szezonban viszont szinte mindenki egységesen azt mondta, hogy valami megoldás kell, mert nem tudunk működni tovább a jelenlegi helyről.

Átnéztük az ingatlanpiacot és az igényeinknek megfelelő helyből nagyon kevés van jelenleg. Ez viszont több szempontnak is megfelelt és a két boltos rendszer helyett egy nagyobb raktár és nagyobb bolt mellett döntöttünk.

Ma végre lezárult a papírozás is. Jöhet a kivitelezés. És itt folytatódik majd a GA történet. :)

Reméljük a Budapesti cím, a könnyebb megközelíthetőség, jobb parkolás, nagyobb kínálat stb több látogatónak is ideálisabb lesz.
De a mostani helyet azért nehezen engedjük el. Megszerettük, belaktuk, évek alatt egész jól kiaknáztuk a helyet. Sajnos szinte már lehetetlen parkolni hiába külváros. Egy egy forgalmas napon az üzletben is alig lehet elférni. Csak előre lehet menekülni :)
 
Épp aktuális lett a mai napon. Ami miatt nem akartam jobban pörgetni a témát, mert az utolsó pillanatban is beüthet valami.
A mai napon aláírtuk a szerződést. Február végével kiköltözik a jelenlegi bérlő és elindulhat a hely átalakítása a saját igényeinkre.

A bolt új címe: 1119, Major köz 12

Az átalakításokat március, áprlilisra tervezzük. Szeretnénk nyitni május elején. Közben persze interzoo stb ami szintén nehezít, de reméljük nem lesz gond.
Költözésről most még nem tudunk nyilatkozni, de reméljük csak néhány napos leállás lesz, az üzlet működésében. A raktár és kiszállításnál sem tervezünk sokkal hosszabb leállást.

Aki már most sem bír magával, megnézheti google térképen és egy nagy fát fog az épület helyén találni.
A belső udvarunkon egy óriási fa van az épület közepén :) Szeretni fogjuk, kicsit ada galéria hangulat ha kipofozzuk :)

Most még nem sokat mutat a hely, de igyekszünk annál otthonosabbá tenni a látogatók számára.

Tengeri vonalon nem valószínű, hogy bővülünk, de a meglévő kínálatunkat megnöveljük. Ez a terv. Az elmúlt évek rámutattak a gyengeségeinkre és ezekre sokkal jobban fogunk figyelni az új helyen. Ebbe az irányba bővülünk inkább.

Talán pont jó időben is jön az átalakítás, mert a szezon végével, jobban tudunk foglalkozni az építéssel. Így remélhetőleg a 2018-as őszi-téli hajtásra teljes pompájában ragyoghatunk majd.

A topikba dobálunk később fotókat stb, ahogy valami izgalmas, esetleg számotokra is érdekes történés van.
Addig jelenlegi formájában továbbra is Törökbálintról működünk.

Köszi a türelmet vagy türelmetlenséget mindenkinek. És természetesen az érdeklődést. (y)

Folyt köv hamarosan. (y)
Gratula nektek, sok sikert a továbbiakban és jósok vevöt!!!(y) én továbbra is vásárlótok magatok, míg a sárkány a pénztárcát benem fagyassza! :cool: haha a hely meg kiváló a 1116 ban van a keco! :ROFLMAO:
 
Igen Hajdú Petinek is messzebb lesz, de eddig neki volt a legjobb :)
Drasztikusan messzebb nem költöztünk. Reméljük megéri majd picit többet autókázni.

Ez tényleg csak a nyitvatartásitól függ. Szombaton oda vissza volt 30 perc és mivel tömeg volt nézelődni nem lehet 40 perc alatt végeztem. Bele lehetett sűríteni a bolt/piac/főzés hármasba.
Mivel most 70 perc minimum a közlekedés nekem a szombat kiesett. Ha a nyitvatartási hétköznap minden nap 17:00-ig van amíg dolgozok a 14. kerületben, akkor nekem nem megoldható. Tehát GA-ba csak nagy ritkán jutok ki. De ez az egyéni szoc problémám, csak egy ember, ennek jelentősége nincs.
 
Elnézést kérek mindenkitől a hozzászólásaimért, nézzétek el, még kezdő vagyok.
Szórólapok mennek, de nem mondunk semmit. Nem értettem mi történik.
De így már minden világos, még ha nehezen is esett le!
Gratulálok az új helyhez, és sok szép akváriumot kívánok hozzá!
 
De ez az egyéni szoc problémám, csak egy ember, ennek jelentősége nincs.

Igyekszünk majd olyanná tenni, hogy időnként megérje zarándokolni :)

Mindig elmondjuk, eddig a két legtávolabbi ügyfelünk az Azori szigetekről és Dél-Amerikából jött. Utóbbi már 2 alkalommal is volt. A távolság relatív, de gondolom mindenkinek jó lenne, ha a sarkon lenne egy ilyen bolt. :)
 
Kastély utca - Major köz távot napi szinten teszem, megpróbálok majd egy szintidőt mondani az új helyre, szerintem ésszerű közlekedéssel 15 perc, állatkodással 7 alatt megvan. Természetesen a gyorshajtást és a veszélyes közlekedést elítéljük. :whistle:
 
Pont nemrég mutatta egy barátom valami régebbi vacsorás műsorban az akváriumát :) Ti építetek neki? (mondjuk más opciót nem nagyon tudok elképzelni :D )
hehe komoly sztori volt... :)
A Vacsoracsatában láthattad. A forgatás előtti napon lóhalálában, egy szál kombinéban (lehet erre nem emlékszem pontosan...:rolleyes: ) szaladt át "ex"Kata és közölte, hogy a "Kampiban" vett az általunk összerakott aksiba három darab gyönyörű kubai kék rákot.... Reggelre tarra vágta a rotala hátteret... minden növény úszott a víz tetején. Egyesével visszaültetés... kék rák eltávolítás... jöhetett a vacsicsata... :D
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére