• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Észrevettétek, hogy mennyire háttérbe szorult a "mikor lesz elérhető a HAC galéria?" fontossága? :D
Én megértem. Ha magamból indulok ki, egy tatarozás és költözés közepén lennék, nem tudnék másra is koncentrálni.
 
En pont tegnap gondoltam rá,hogy el lett felejtve,az ami fontosabb!

Csak finoman jelzem, hogy a verseny értékelési határideje még messzebb van.

Eredményhirdetés: 2018 Március 31. Szombat.

A fotók korábbi publikálása saját szorgalomból történt korábban is. Nem része a versenynek. Olvastuk, hogy többen szeretnék előbb látni idén is. Eltettük fejben.
Ha lesz rá kapacitás megcsináljuk.

hey-you-stop-stressing-you-got-this-meme.jpg
 
Vagy terápiás rájasimogató?:rolleyes:

Tényleg, lesz majd tengeris szekció is, vagy annyira azért nem bővültök?
 
Májusra tervezzük, meglátjuk mennyire reális

Hát, akkor lehet hogy az első látogatásom GA-ba már az új helyen lesz, de már nagyon érik, mert itt a JBL/TETRA/SERA szenthármason kívül alig lehet kapni valamit! :S Rendeltem is valamit gyorsan, hogy kapjak szórólapot! :D
Ha szabad kérdeznem kerekesszékes közlekedés szempontjából milyen lesz az új hely? :whistle:


Nem értem,miért panaszkodtok!En ha el akarok jutni a Ga-ba akkor minimum 12-15h!:confused:

És még azt hittem, hogy én lakok messze! :D
 
Akkor msot már pls írja meg valaki azt a kerültet, ha már a fél csapat tudja had ne maradjon ki aki épp most szombaton volt kint és emiatt lemaradt.
 
Parkolás szempontjából tényleg jó, lesz zárt telep nincsenek potyázó parkoló autók. De piszok nehéz lehet egy ilyet kiválasztani meg megtalálni.
Kelenföldhöz közeli, tehát aki vonattal jön annak jó. Ez nekünk vevőknek is tök izgalmas.

Mármint feltételezem, hogy jó házat nézek és nem a túloldali 7 emeletes házat szemeltétek ki :D :D
GA 7 emeleten keresztül. Első 2 emelte csak vasfa. :D
 
Back
Oldal tetejére