• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Volt szerencsém ma délelőtt ellátogatni hozzátok. Láttam, hogy nincs még minden a helyén, hogy dolgoztok a fent említett nem kicsi medencén. Elcsaltam egyik kollégámat is, nem mondtam meg neki hova megyünk. Teljesen leesett az álla, ő még ilyen akikat sosem látott. Én csak azért nem lepődtem meg a hely kialakításán, mert az itteni fotókat már láttam. Mindenkinek akinek része volt a kialakításán őszintén gratulálok. A bolt pazar, sok mosolygós látogatót, elégedett ügyfelet kívánok!
 
A falhoz a festéket lehet készen is kapni, vagy a festők úgy kevertették valahol?
Az akváriumom mögötti sárga fallal ideje lenne kezdenem valamit:)
 
A harscape rekeszekhez japánosan a földig kell hajolni, vagy egy kényelmes 50-60 centis magasságban - szerintem ez praktikusan kezelhető mindenkinek - lesznek elhelyezve?
De (számomra) a legizgibb újdonság a homokozó. No, annak hol lesz kialakítva a helye?
 
A harscape rekeszekhez japánosan a földig kell hajolni, vagy egy kényelmes 50-60 centis magasságban - szerintem ez praktikusan kezelhető mindenkinek - lesznek elhelyezve?
De (számomra) a legizgibb újdonság a homokozó. No, annak hol lesz kialakítva a helye?

Múlt héten még a földön volt. Szerintem jó ez így.
Masszív asztal kellene a nehéz kövekhez és ha valakinek a magasból a lábára esik akkor aztán lenne sírás. :facepalm:
 
Múlt héten még a földön volt. Szerintem jó ez így.
Masszív asztal kellene a nehéz kövekhez és ha valakinek a magasból a lábára esik akkor aztán lenne sírás. :facepalm:
Amerikásba még a fél tonnás akváriumok alá is fa lécekből csinálnak állványt, kövek alá (mivel úgy sem lesznek egymás hegyén-hátán) nem nagy kunszt megfelelő alátámasztást teremteni.
 
Hát akkor innnen indultunk délelőtt

42174547941_017f81d01a_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

@ZaCK előkészítette a növényeket. Gáborunk a technikát.

42174548401_c5a161d1b5_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

Egy kis moházás

42174550941_d4c8096627_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

28302129048_d8a8e4b3fd_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

Tálcán sorakoznak a szendvicsek. Hiába na, profi volt az előkészítés

42174551301_d2d6d19eb0_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

Mehetnek a stemek

42174555151_10518b0e29_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

Az utolsó tálca

28302142228_9adac64871_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

És feltöltés előtt

41453503734_908b7aedfb_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

(y)
 
Back
Oldal tetejére