• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Picit utolérve magunkat a naplózásban.... nem tudom ti hogy vagytok vele, de most hogy ránkszakadt a karantén és az otthonlét a napi hírek/történések és a média megöli a kreatív gondolkodást.
Pedig remek alkalom lenne, hogy otthon kicsit kertészkedjen az ember. Szokatlan a helyzet, szokatlan gondolatok, de tegyünk ellene!

A héten bent jártam a boltban és egy csomót fotózgattam. Még mindig nem végeztem minden képi anyaggal pláne nem a videóval, de azért bedobom ide is a hétvégi pixelbombát

Daichi akváriuma 1.5 hónapos lett! Most már igazán jönnek az erőteljes növények és színek is az akváriumban. Minden elindult. A mohákat egy alapos nyírás várja majd.
És remélem addig visszakerülnek a most még hiányzó pici anubias növények is a front részre ami most valamiért hiányzik. 😡

MK7A7484.jpg

És egy közeli ugyanebből az akváriumból 😍 Hygrophila pinnatifida uk. Lassan megmutatja igazi szépségét.

MK7A7521.jpg

A 60-as akváriumok sorakoznak. Mindenhol az Aquasky RGB virít, kivétel itt a közeli. De ő UTE-s pfff 😀
A közeli akvárium amit Fukada rendezett be még a párbajon. Mellette a csajok akváriuma. Őt követi egy Steven Chong 60-as amiről videó is készült, ezt hamarosan bemutatjuk. Mellette Daichi féle berendezés és a végén Jurijs akváriuma.
Az a helyzet, hogy lehet nem egy Solar RGB erejű ez az új Aquasky RGB, de a többiek nem tudom mit szívnak, hogy ennyire más spektrumú lámpákat készítenek.

MK7A7468.jpg

Használjátok ki a hétvégét egy kis feltöltődésre. Sétáljatok, építsetek, kertészkedjetek a találkozók és a városban lógás helyett. Kerüljétek a tömeget.
Hét elején érkezik a növényszállítmányunk. Pár nap múlva jön az oxyturbo. Odyssea utánpótlás érkezik valamikor. RO cuccokat láttam a minap. Dennerle, Eheim és Twinstar szállítmány is volt.
Szóval a lehetőségekhez képest pörög a shop zárt kapuk mögött is.

Ezt bizonyítja az a sok száz csomag, amit a héten kiküldtünk midenfelé a világba. Még az olaszokhoz is. 👍
 
Elég sok dolog közbejött korábban, ezért csak most mutatjuk be a videókat (betegség, tech hibák, audio nyűgök sorozata stb), de itt vagyunk ez a lényeg.
Az első videó Fukada workshopja:

Kimondhatatlanul nem érdekelnek a tech. és egyéb malőr-sorozatok, @viktorlantos . Piszok hosszúnak tűnik az alagút, és még egy jó ideig várnunk kell, míg a végén felsejlik a fény.
Egy érdekel, a GA staff - M-I-N-D-E-N-K-I !!! - épségben és egészségben húzza ki ezt az időszakot - valamennyi fórumtársammal együtt, hogy még sok-sok évig együtt élvezhessük ezt a kis Béke-szigetet.
Szóval részemről virtuális csókhalmaz, Bruce-nak pedig helyettem és nevemben tessék szíves egy tücsköt kiutalni. 😘
 
Elég sok dolog közbejött korábban, ezért csak most mutatjuk be a videókat (betegség, tech hibák, audio nyűgök sorozata stb), de itt vagyunk ez a lényeg.
Az első videó Fukada workshopja:
A képet elnézve, örömmel állapítom meg, hogy 50+ felett is van esélyünk a gyönyörű fiatal lányoknál! Ne adjuk fel! 🥰


... csak előtte meg kell nyernünk egy pár világversenyt.... :unsure:
 
Pénteken bent jártam a boltban fotózgatni ismét. Fukada akváriuma a hétvégén volt 3 hetes. Ennek megfelelően elég sok változást látni a növényeken. Már lakók is vannak az akváriumban, akik IAPLC nyerteshez méltóan azonnal sorbaálltak a fotóhoz :) :)
Pedig nem is használtam laser pointert :)

Pici diatom van az előtéren, az amano garnikat most engedjük be legelni. Az utóbbi fotón láttam, hogy a jobb oldali szikla egy picit eldőlt így megszünt a két szikla csúcsánál lévő hézag. Ezt megpróbáljuk majd a későbbiekben orvosolni

De elég csini ettől eltekintve :)

MK7A7617.jpg

Ilyen volt az indításnál még víz nélkül

MK7A7443-nowm-before.jpg
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére