• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua és aquascaping a Spektrum Home műsorán

A mai rész is rendben volt. Aki nem látta most tartunk ott, hogy a bútor bekerült a helyére, az akváriumba be a talaj és a kövek be lettek legózva....

Következő részben Nigro papa ültet Zsédával ;)
 
viktorlantos said:
A mai rész is rendben volt. Aki nem látta most tartunk ott, hogy a bútor bekerült a helyére, az akváriumba be a talaj és a kövek be lettek legózva....

Következő részben Nigro papa ültet Zsédával ;)
Kár a 15 perces etapokért, szívesebben nézném végig egy lendülettel. :oops:
 
eBalazs said:
Kár a 15 perces etapokért, szívesebben nézném végig egy lendülettel. :oops:
Nálam otthon InviTV van. Szerencsére a SpektrumHome adása rögzíthető a saját tárhelyre, így eltehtő későbbre. Sajna külső eszközre nem tudom rögzíteni (nincs).
 
A tegnapi részben egy elég furcsa dolgot láttam. Világosítson már fel valaki, hogy a bacikultúrát hova kell tenni.

Eddig mindenhol azt láttam, hogy legalulra ment a baci, rá a táptalaj és arra az aljzat.

A tegnapi részben Zséda ügyesen elrendezgette a táptalajt és arra rakta a bacikat.

Akkor most hova is? Táptalaj alá? Táptalaj fölé? Alá és fölé is?

Üdv
 
eBalazs said:
viktorlantos said:
A mai rész is rendben volt. Aki nem látta most tartunk ott, hogy a bútor bekerült a helyére, az akváriumba be a talaj és a kövek be lettek legózva....

Következő részben Nigro papa ültet Zsédával ;)
Kár a 15 perces etapokért, szívesebben nézném végig egy lendülettel. :oops:

Jó ez így, 4-5× (nem tudom hány rész lesz összesen) több reklám a GA-nak, jobb mintha egyben adnák le illetve folyamatosan fenntartja az érdeklődést a következő mozzanat iránt. Valamint hagy időt két rész között "emészteni" a dolgokat. Így a végére a legtöbb emberben kialakul az az érzés, hogy "nem is olyan nehéz ez, én is tudok ilyet csinálni" és az "én is akarok egy ilyet" :D ;)
 
hszilvia said:
eBalazs said:
viktorlantos said:
A mai rész is rendben volt. Aki nem látta most tartunk ott, hogy a bútor bekerült a helyére, az akváriumba be a talaj és a kövek be lettek legózva....

Következő részben Nigro papa ültet Zsédával ;)
Kár a 15 perces etapokért, szívesebben nézném végig egy lendülettel. :oops:

Jó ez így, 4-5× (nem tudom hány rész lesz összesen) több reklám a GA-nak, jobb mintha egyben adnák le illetve folyamatosan fenntartja az érdeklődést a következő mozzanat iránt. Valamint hagy időt két rész között "emészteni" a dolgokat. Így a végére a legtöbb emberben kialakul az az érzés, hogy "nem is olyan nehéz ez, én is tudok ilyet csinálni" és az "én is akarok egy ilyet" :D ;)
Rájöttem, miként lehet nagyobb dózisban fogyasztani az epizódokat. :D Mindig két részt adnak egymás után (előző adás, aktuális adás). Ha két naponta ülsz le a tévé elé, akkor mind a két rész újdonság lesz, ráadásul együtt már fél órát is kitesznek! :)
 
Rájöttem, miként lehet nagyobb dózisban fogyasztani az epizódokat. :D Mindig két részt adnak egymás után (előző adás, aktuális adás). Ha két naponta ülsz le a tévé elé, akkor mind a két rész újdonság lesz, ráadásul együtt már fél órát is kitesznek! :)

Cseles :D
 
Tok jo hogy ennyien kovetitek a musort pedig nektek mar tenyleg semmi uj dolgot nem mond. Igy marad Zseda vagy Atti? ;)


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 
viktorlantos said:
Tok jo hogy ennyien kovetitek a musort pedig nektek mar tenyleg semmi uj dolgot nem mond. Igy marad Zseda vagy Atti? ;)


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)

Ma lemaradtam róla sajnos, holnap bepótlóm. De annak a McMenü Márknak a nevét kitudja mondani valaki? :oops: ;)
 
Dani ma este 10 körül is vetítik.
Tényleg semmi újat nekünk nem mutat,de remélhetőleg egy "laikussal" sikerült megszerettetni ezt a csodálatos hobbit.
Többek között ez volt a célja.
Nincs jobb dolog,mint aki berendezés közben hasonló témát nézni,illetve hallgatni.Mert csak hallgattam,oda-oda néztem néha. :)
Este megint ott leszek a tv előtt.
inadsz said:
De annak a McMenü Márknak a nevét kitudja mondani valaki?
Valami skót , vagy ír származású lehet a srác.
 
Holnap lesz az utolsó rész a feltöltés és indítás. Utána gondolom egy ideig nem lesz képernyőn, majd csak a későbbi ismétlésekkel.

Tényleg jól összerakták ezt a 2 napos forgatásőrületet a Green Team-esek. :clap: :thumbup:
Jó volt visszanézni Zséda wabizását is ;)
 
Klassz kis szösszenetek. Mondjuk lektorálhattátok volna egy kicsit a szöveget. Szegény "Anubiasz" legalább öt féleképpen hangzott el, a végén éppen csak nem lett Danubiusz belőle.
 
vapega said:
Klassz kis szösszenetek. Mondjuk lektorálhattátok volna egy kicsit a szöveget. Szegény "Anubiasz" legalább öt féleképpen hangzott el, a végén éppen csak nem lett Danubiusz belőle.

;) Ezt én is néztem tegnap. Pedig még egy Tropica prosit is elvittek, hogy korrekt legyen a dolog.
Sajnos nem láttuk a megvágott műsorokat, mi is csak most élőben találkoztunk vele. A növénylexikonok pedig utólag lettek rámondva a nyersanyagra.
 
Back
Oldal tetejére