• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Garnéland

Cleaner - takarítani. :D
Amúgy fura büszkeség tölt el, amikor magyar neveket látok egy-egy filmnél, pedig nem vagyok egy ilyen tipikus "nagymagyar".
Henrik, ott vagytok már a fehér sátorban a szomszédban? :D
Igen. Mind a kettoben [emoji3] de szemely szerint csak hajnalban es keso este. Nappal kint a helyszineken.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Azt szabad tudni, hogy mit forgattok, vagy ilyenkor még üzleti titok? Néha belebotlok itt-ott forgatásokba, szeretik lezárni a Kodály körönd környékét a történelmi filmeknél, és hiába keresek rá neten, hogy mi lehet, semmi info nincs róluk.
 
Ide kanape oda fotel, nasi asztal. Ehhez is kell legalabb egy No, hogy minden jo helyre keruljon.
Na ezt a részét ne is mond.
A cégnél rengeteg rendezvényünk van. Előzetes egyeztetés, helyszíni szemle, az igényeket begyűjtöm, rajzot készít, majd kiadom végrehajtásra.
Amikor kész, jönnek a csajok. 5 centit balra, a tuját forgassátok 13 fokot jobbra, ja mégsem, inkább 3 centit vissza :mad: Természetesen ezt mind közvetlen az esemény előtt, vagy késő este.
Na én ekkor mászok a falra.
 
Na ezt a részét ne is mond.
A cégnél rengeteg rendezvényünk van. Előzetes egyeztetés, helyszíni szemle, az igényeket begyűjtöm, rajzot készít, majd kiadom végrehajtásra.
Amikor kész, jönnek a csajok. 5 centit balra, a tuját forgassátok 13 fokot jobbra, ja mégsem, inkább 3 centit vissza :mad: Természetesen ezt mind közvetlen az esemény előtt, vagy késő este.
Na én ekkor mászok a falra.
Nalunk ez egyszerusitve van. Ott a greenroom, a teherauton meg a kanape, meg a tobbi. Hordjatok fel es szoljatok ha mehet be az aram meg a futes, meg a sminktukor.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Azt szabad tudni, hogy mit forgattok, vagy ilyenkor még üzleti titok? Néha belebotlok itt-ott forgatásokba, szeretik lezárni a Kodály körönd környékét a történelmi filmeknél, és hiába keresek rá neten, hogy mi lehet, semmi info nincs róluk.
Szabad. Jelenleg a Genius sorozat masodik resze megy. Geograficnak. Az elso Einsteinrol szolt, ez most Picasso elete. Szuletestol halalaig, illetve az utokor, halala utan. Mit hagyott rank.
Mellette Madam Curie eletkep. Teljes elete feldolgozva filmkent.
Ezt egy hete kezdtuk.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Szabad. Jelenleg a Genius sorozat masodik resze megy. Geograficnak. Az elso Einsteinrol szolt, ez most Picasso elete. Szuletestol halalaig, illetve az utokor, halala utan. Mit hagyott rank.
Mellette Madam Curie eletkep. Teljes elete feldolgozva filmkent.
Ezt egy hete kezdtuk.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Köszi az infót. Külső szemlélőként nagyon izgalmasnak tűnik ilyeneken dolgozni. :rolleyes:
 
Köszi az infót. Külső szemlélőként nagyon izgalmasnak tűnik ilyeneken dolgozni. :rolleyes:
Hat igen. Kulso szemmel.
Nagyon nehez, hosszu napok, hatalmas feleloseg mert semmi nem csuszhat meg. Nagy az elvaras, minosegi szinten. Es a leg nehezebb mindeszt ugy, hogy a megrendelo barmit, barhogyan ker, az tabu es vegre kell hajtani. A szakmaisagot akar felre teve.
Nehez ipar...

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Hat igen. Kulso szemmel.
Nagyon nehez, hosszu napok, hatalmas feleloseg mert semmi nem csuszhat meg. Nagy az elvaras, minosegi szinten. Es a leg nehezebb mindeszt ugy, hogy a megrendelo barmit, barhogyan ker, az tabu es vegre kell hajtani. A szakmaisagot akar felre teve.
Nehez ipar...

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Igen, direkt emeltem ki a külső szemmel részt. :D Egy darabig biztos én is élvezném az új kihívásokat, de eljönne az az idő, amikor az extra és fura kérések már nyűgök, és nem kihívások.
Gondoltam magamban, hogy majd kérek egy közös képet Banderassal, ha összefutok vele, de megtaláltam az Indexen a cikket, amiben írják, hogy itt van/volt, és akkor se ismerném meg, ha mellém ülne a trolin. :'D
 
Igen, direkt emeltem ki a külső szemmel részt. :D Egy darabig biztos én is élvezném az új kihívásokat, de eljönne az az idő, amikor az extra és fura kérések már nyűgök, és nem kihívások.
Gondoltam magamban, hogy majd kérek egy közös képet Banderassal, ha összefutok vele, de megtaláltam az Indexen a cikket, amiben írják, hogy itt van/volt, és akkor se ismerném meg, ha mellém ülne a trolin. :'D
Meg itt van. A leg meglepobb szamomra az volt, hogy a vallamig er. A kinezete nagyon oreg. Sajnos nem egy fotozkodos ember.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Meg itt van. A leg meglepobb szamomra az volt, hogy a vallamig er. A kinezete nagyon oreg. Sajnos nem egy fotozkodos ember.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Én meg nem vagyok olyan bátor, hogy odamenjek egy hírességhez, hogy had csináljak képet. :p Főleg, hogy szerintem 5 filmet se tudnék felsorolni, amiben szerepelt. :ROFLMAO: És én sem szeretem a képeket, borzalmasan nézek ki rajtuk.
Najó, nem offolok tovább, majd nyaggatlak pm-ben. :D
 
Én meg nem vagyok olyan bátor, hogy odamenjek egy hírességhez, hogy had csináljak képet. [emoji14] Főleg, hogy szerintem 5 filmet se tudnék felsorolni, amiben szerepelt. [emoji23] És én sem szeretem a képeket, borzalmasan nézek ki rajtuk.
Najó, nem offolok tovább, majd nyaggatlak pm-ben. :D
Zorro meg orbit reklam. Ezt is csak hallottam.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére