• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Garnéland

Vascso. Sima ikeas asztal.
Azért kérdeztem, mert látom hogy középen is van egy támasz pont.
De amúgy ismerek/ismertem egy kb. 320 literes akvát, 10 üvegből, az alja 12 üvegből van, ami egy 30x30 alsó sarokvas kereten van és ugyan ilyen lábakon. Semmi alátámasztás nélkül, az alja a levegőben van. Pontosan én sem emlékszem, de szerintem több mint 10 évvel így üzemel. Azt viszont nem tudom hogy a oldalak körül veszik a alján lévő üveg lapot vagy rá van ültetve.
 
De ahogy, oldal irányban képes a üveg meghajolni , így a alja is képes felvenni az alján lévő bútor hajlását, ha az nem túl nagy, és nem beszélve arról, hogy, gondolom raksz alá szivacsot. Tehát a terhelés és a feszültség elenyész. Az üvegnek is van egy enyhe rugalmasága. A lábai, függőleges állapotban biztos hogy kibírják. Ahogyan Rudi is írta.
 
Rahibaztatok. Ezerrel keresem az uj kertes hazat. Fo szempont, hogy huvos legyen es legyen kulon szobam. Elokerestem a regi asztalt ami a 160-as alatt volt. Az is ikeas, csak erosebb labakkal, es nem papir hanem 5cm vastag pozdorja. Az nem hajlik.
Ha majd áruljátok a lakást meg lehet említeni a nagy teherbírást, mint pozitív jelzőt. :D
Én is úgy nézem a lakásokat, hogy vagy plusz szoba, vagy rendes pince legyen, ha fúrt kút is van, csak plusz pont.:p
 
Ha majd áruljátok a lakást meg lehet említeni a nagy teherbírást, mint pozitív jelzőt. :D
Én is úgy nézem a lakásokat, hogy vagy plusz szoba, vagy rendes pince legyen, ha fúrt kút is van, csak plusz pont.:p
Jo irany [emoji16]
Amugy albiba lakunk.
 
Jo irany [emoji16]
Amugy albiba lakunk.
Ó, én valamiért tök azt hittem, hogy saját. :( Már mi is nagyon helyszűkén vagyunk, de lehetetlen normális áron lakást és házat találni, ha az ember nem akar kompromisszumot kötni. Én kötnék, de a másik felem nem, úgyhogy egyelőre maradunk a lyukban. Előttem és jobbra akvárium, hátam mögött terra, végül is a bal oldalam még szabad. :ROFLMAO:
Drukkolok, hogy találjatok egy szép nagy házat, és majd mehessünk akváriumnéző körútra. :D Szedhetsz belépőt, viszünk sört! (y)
 
Back
Oldal tetejére