• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

GA CO2 reduktorok garanciája, alkatrész utánpótlása, javítása

gmicsko

Kertész szaki
GA csapat,

CO2 reduktor beszerzés előtt állok, ezért azt szeretném kérdezni, hogy a webshopotokban található, mágnesszeleppel kombinált CO2 reduktorokra mennyi garancia vonatkozik? Javíthatók-e ezek az eszközök? Ha igen, akkor kapható-e nálatok alkatrész hozzájuk (UP Aqua kompakt / UP Aqua és GW reduktorokhoz elsősorban). Ha gond lenne velük, akkor tudtok-e ajánlani hozzájuk szervizt, vagy iparosembert, aki javítja, karbantartja őket?

Ezeknek a reduktoroknak DIN 477 (JIS m22-14) a csatlakozásuk?

Köszi!
 
Kérdezd a Green Aqua csapatát

Szeretném mihamarabb leadni a megrendelésem, ezért kérdeztem a fentieket. Esetleg még annyi kérdésem lenne a fentiekhez, hogy a GW CO2 reduktor nyomáscsökkentő és mágnesszelep és a Up Aqua CO2 reduktor kompakt nyomáscsökkentő és mágnesszelep termékek közül melyik van raktáron (és melyiket ajánljátok inkább, ha lehet ilyet kérdezni).

Ha nem jó helyen kérdezek, akkor elnézést kérek, új vagyok errefelé. A szabályokat illetően útbaigazítást szívesen elfogadok.
 
mennyi garancia vonatkozik?

1 év

Javíthatók-e ezek az eszközök?

Szerintem bármilyen reduktorral foglalkozó szervíz orvosolja a problémát ha kell

Ha igen, akkor kapható-e nálatok alkatrész hozzájuk

Nem. De egyetlen reduktorhoz sem, beleértve a német papillon reduktorokat.

Ha gond lenne velük, akkor tudtok-e ajánlani hozzájuk szervizt, vagy iparosembert, aki javítja, karbantartja őket?

Érdemes körbenézni, hogy más reduktorokat beleérve heggesztős, sörcsapos stb hol javítanak. A reduktor elképzelhető, hogy elkoszolódik. Ezt tudom, hogy tisztítják, de nekünk még sosem kellett igénybe vennünk ilyet.
A mágnesszelep leéghet a nem megfelelő használattól (eláztatás) ez akkor kuka. Buherálni kell új szelepet rá. Más jellegű hiba esetén is mágnesszelep csere van.
Mivel az Up és a legtöbb nálunk kapható ázsiai reduktor kb egy helyen készül, ez szabvány alkatrész. Szerintem ebayről rendelhető.

Ezeknek a reduktoroknak DIN 477 (JIS m22-14) a csatlakozásuk?

Szabvány EU. Magyar palackokra rámegy.
 
1 év



Szerintem bármilyen reduktorral foglalkozó szervíz orvosolja a problémát ha kell



Nem. De egyetlen reduktorhoz sem, beleértve a német papillon reduktorokat.



Érdemes körbenézni, hogy más reduktorokat beleérve heggesztős, sörcsapos stb hol javítanak. A reduktor elképzelhető, hogy elkoszolódik. Ezt tudom, hogy tisztítják, de nekünk még sosem kellett igénybe vennünk ilyet.
A mágnesszelep leéghet a nem megfelelő használattól (eláztatás) ez akkor kuka. Buherálni kell új szelepet rá. Más jellegű hiba esetén is mágnesszelep csere van.
Mivel az Up és a legtöbb nálunk kapható ázsiai reduktor kb egy helyen készül, ez szabvány alkatrész. Szerintem ebayről rendelhető.



Szabvány EU. Magyar palackokra rámegy.

Köszönöm, leadtam a rendelést.
 
Back
Oldal tetejére