• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fuego - A csavargó akvárium kistestvére

Nagyon szépen köszönöm nektek :)
Szerencsére nem haraggal válunk el, a barátság megmarad szóval nincs gond. Legalább több időm marad az akváriumokra :D
Úgy is régóta vágyom egy cpo rákra, lehet a következő lakótárs ő lesz :love:
 
Nagyon szépen köszönöm nektek :)
Szerencsére nem haraggal válunk el, a barátság megmarad szóval nincs gond. Legalább több időm marad az akváriumokra :D
Úgy is régóta vágyom egy cpo rákra, lehet a következő lakótárs ő lesz :love:

Akkor az a lényeg, hogy eltudtatok válni csendben, kultúráltan[emoji846]
Mondani is akartam csak nem mertem, hogy így több időd lesz akira. De mivel te mondtak ki... [emoji2]
Hétvégében van változás ennek tükrében? Jössz haza?
 
Nincs változás, megyek haza mindenképp :)
A csiguszokat garnikat meg növényeket viszem magammal ;)

Várom őket sok sok szeretettel de még több hellyel[emoji2]
Azt látod már hogy kb mikor fogsz hazai földre lépni vagy még képlékeny? Csak én is hogyan tervezzen a szombatomat.
 
Nagyon szépen köszönöm nektek :)
Szerencsére nem haraggal válunk el, a barátság megmarad szóval nincs gond. Legalább több időm marad az akváriumokra :D
Úgy is régóta vágyom egy cpo rákra, lehet a következő lakótárs ő lesz :love:

Motort ne vegyél!:watching:
 
Mi újság, megvolt a költözés?
Hogy viselte meg az akváriumot, sikerült újból összeraknod és elindítanod?
 
Mi újság, megvolt a költözés?
Hogy viselte meg az akváriumot, sikerült újból összeraknod és elindítanod?
Még nem volt költözés, csak leléptem kicsit meglátogatni a családot :) 8napig nem láttam az akváriumot, de szerencsére semmi probléma nem akadt, minden ment zökkenőmentesen.
Szerintem a jövő heti hosszú hétvégén lesz aktuális a költözés de még semmi pontos tervem nincs.
 
Még nem volt költözés, csak leléptem kicsit meglátogatni a családot :) 8napig nem láttam az akváriumot, de szerencsére semmi probléma nem akadt, minden ment zökkenőmentesen.
Szerintem a jövő heti hosszú hétvégén lesz aktuális a költözés de még semmi pontos tervem nincs.

Akkor már az akvakertészek fővárosában vagy újra[emoji2]
Kérnék majd egy apró szivességet, kereslek majd[emoji2]
 
Na ma megtörtént a nagy lakásváltás. Majd össze f.stam a bokám mire lejutott a kocsiba az akvárium, 1-es üvegből van és a sziklák meg a talaj és a benne hagyott víz sem volt piskóta de segített a jó szabolcsi paraszterő :D
Eddig két amanda tetemét találtam meg de úgy tűnik több veszteség nem volt. Most tisztul a víz, holnap neki állok vissza ültetni a növényeket amik feljöttek. Sikerült össze rakni az ágyam, szóval már nagy baj nem lehet :D Ideje pizzát rendelnem mert csak savanyú uborka zsömle pálinka és bor van itthon :ROFLMAO:
 
Na ma megtörtént a nagy lakásváltás. Majd össze f.stam a bokám mire lejutott a kocsiba az akvárium, 1-es üvegből van és a sziklák meg a talaj és a benne hagyott víz sem volt piskóta de segített a jó szabolcsi paraszterő :D
Eddig két amanda tetemét találtam meg de úgy tűnik több veszteség nem volt. Most tisztul a víz, holnap neki állok vissza ültetni a növényeket amik feljöttek. Sikerült össze rakni az ágyam, szóval már nagy baj nem lehet :D Ideje pizzát rendelnem mert csak savanyú uborka zsömle pálinka és bor van itthon :ROFLMAO:
Jo etvagyat es jo pihenest mara! ;)
 
Back
Oldal tetejére