• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fuego - A csavargó akvárium kistestvére

Mi újság kolléga?
Nagy a csendesség feléd.
A helyzet változatlan. A lakás berendezése egy pénznyelő, így csúszik a co2 rendszer beszerzése. Annyit tudtam kipréselni a keretből, hogy kicseréltetem a @Jopet által hozzám került palackot egy telire de a következő fizetésig csak álldogál majd mert nincs még mágnesszelep és tűszelep. Tervezgetem a kicsi akva újra indítását, de azzal sem sietek mert még ahhoz is több dolgot kell majd venni. Szóval erőteljes várakozó állásban vagyok :D
 
A helyzet változatlan. A lakás berendezése egy pénznyelő, így csúszik a co2 rendszer beszerzése. Annyit tudtam kipréselni a keretből, hogy kicseréltetem a @Jopet által hozzám került palackot egy telire de a következő fizetésig csak álldogál majd mert nincs még mágnesszelep és tűszelep. Tervezgetem a kicsi akva újra indítását, de azzal sem sietek mert még ahhoz is több dolgot kell majd venni. Szóval erőteljes várakozó állásban vagyok :D

Elkerülte a figyelmem, hogy írtál!
Sorry!

Gondolom, hogy pénznyelő. Költözés után meg nem is meglepő. De úgyis egyszer rendeződik!
Nekem is van egy kis 10l üveg és minden nap lebeszélem magam róla, hogy kellene bele víz[emoji2] inkább minden ez irányú figyelmem a pocsolyának szentelek ami már talán ki is nőtte a pocsolya nevet? Vagy nem? [emoji2]
Kitartást és ha időd engedi lőjj egy képet, mi van az üvegben!
 
Sziasztok :)
Hoztam egy képet az új lakóról.
Igaz saját helye ahol ő lesz az úr a háznál, de ideiglenesen osztoznia kell míg nem rakom össze az új akit neki.
Elnézést a képminőségért, fényképezőre nem futja... sőt még rendes telefonra sem :ROFLMAO:
l-Nfp6eM4Ql9mHvlt8KWdtt0HX8uWqJkwGRd5yiqB28rJXT_2zOJB4em1Ml7Uo-1VMKJTp8cmegCRJBfaj=w1440-h763-no.jpg
 
Mikor bekerült mindenkit elkezdett kergetni maga körül :D
Akva mindenképpen lesz új, így még ha nyugis alak is, költözik. Idővel kap egy párt.

Haha rászóltan mi? [emoji2] már tegnap este mikor mutattad akkor láttam rajta, hogy gazfickó[emoji2]
 
Megvoltak a vízcserék, kis mulmozás aztán akvárium nézegetés :)
Találtam egy nyitva felejtett amanot...
ys-VGKaAOEE8MUb834fnYRbbqdAPVWGVJaT-_O2q1dSjq8nlqM0SDI6LFUc4_jUPVQr8klMS4aaLj8O95e=w1359-h764-no.jpg
A cpo egész nap nem mutatkozott. Már kezdtem félni ,hogy beadta a kulcsot de aztán rátaláltam.
Egész nap egy garnélavedlést majszol két kő között.
ha6wtKWe_rVnwLwKk8EAOEXs5P_CNHJ2nGMb8JremE4jwd_9IbvDJhsdh7nyjuKtXM634HO0EZO6107WCYl=w430-h764-no.jpg
És ami igazán meglepett ma, az nem más mint egy kis fekete garnéla a kékek közt :)
Nem tudom miként jött, lehet a caloglossával utazott idáig, vagy a kékek valamelyik felmenőjének volt dolga egy afrikai cserediákkal.
-ShTaBL4mtrom7pq2-wd1PcvjtFW4oNbab7l9JVXKLLBADGbrgcKdfQIh-vswR9OBbqMMjOrSoXlnEydzO=w1359-h764-no.jpg
A lényeg, hogy már ilyen is van :ROFLMAO:
Viszont az @ezsolt80 által kapott stripest nem láttam a költözés óta. Szerintem nem viselte jól a levegőváltozást... :dead:
 

Attachments

  • Yq0YNlzOB7g7rHVZWnrANGqJtN3Fccp9PKw1PT64pAflnsw1UYwElbErBS1O3ydxRrhNllkUeCfbTTTLqX=w1359-h764-no.jpg
    Yq0YNlzOB7g7rHVZWnrANGqJtN3Fccp9PKw1PT64pAflnsw1UYwElbErBS1O3ydxRrhNllkUeCfbTTTLqX=w1359-h764-no.jpg
    222.5 KB · Megtekintések: 0
Utoljára módosított:
a feketék utódai között meg szokott jelenni a kék, ezen ne lepődj meg ;)
CPO meg ezt fogja játszani hogy elbújik valami kis résbe és csak néha jön elő. Nekem a diminutus ilyen, hogy időnként egy hétig nem is látom.
Majd két hónap múlva előkerül a babaulti is... elég sűrűn berendezett akvád van, úgyhogy nem csoda ha nem látsz mindenkit mindig :)
 
Megvoltak a vízcserék, kis mulmozás aztán akvárium nézegetés :)
Találtam egy nyitva felejtett amanot...
View attachment 68127
A cpo egész nap nem mutatkozott. Már kezdtem félni ,hogy beadta a kulcsot de aztán rátaláltam.
Egész nap egy garnélavedlést majszol két kő között.
View attachment 68128
És ami igazán meglepett ma, az nem más mint egy kis fekete garnéla a kékek közt :)
Nem tudom miként jött, lehet a caloglossával utazott idáig, vagy a kékek valamelyik felmenőjének volt dolga egy afrikai cserediákkal.
View attachment 68129
A lényeg, hogy már ilyen is van :ROFLMAO:
Viszont az @ezsolt80 által kapott stripest nem láttam a költözés óta. Szerintem nem viselte jól a levegőváltozást... :dead:

Nyitva felejtett amano[emoji2]
 
a feketék utódai között meg szokott jelenni a kék, ezen ne lepődj meg ;)
CPO meg ezt fogja játszani hogy elbújik valami kis résbe és csak néha jön elő. Nekem a diminutus ilyen, hogy időnként egy hétig nem is látom.
Majd két hónap múlva előkerül a babaulti is... elég sűrűn berendezett akvád van, úgyhogy nem csoda ha nem látsz mindenkit mindig :)
A "hegy" belseje egy nagy üreg, nem volt elég talajom kitölteni :ROFLMAO: Szóval remélem, hogy csak barlangászni ment és nem dobta fel a bakancsot. Bár ha azt nézzük, hogy három kifejlett boszorkányharcsa meg egy olajfoltos harcsa úgy el tud tűnni mint ha nem is létezne, van egy kis esély az örömteli viszont látásra :D Sikerült párt találnod a diminutusodnak végül?
 
A "hegy" belseje egy nagy üreg, nem volt elég talajom kitölteni :ROFLMAO: Szóval remélem, hogy csak barlangászni ment és nem dobta fel a bakancsot. Bár ha azt nézzük, hogy három kifejlett boszorkányharcsa meg egy olajfoltos harcsa úgy el tud tűnni mint ha nem is létezne, van egy kis esély az örömteli viszont látásra :D Sikerült párt találnod a diminutusodnak végül?
még folyamatban van az ügy...
 
A mai nap mozgalmas...
Sikeresen haza vágtam az ex 700 egyik csapját úgyhogy most nincs szűrés.
Így is f.s ez a hónap anyagilag, hát most még rosszabb lett :mad:
Be vágok egy vízforgatót legalább valami fodrozza a vizet aztán holnap beszerzek egy garnitúra új csapot ha találok valahol...
 
Back
Oldal tetejére